Samsung QE65Q67 TA ustawienia obrazu

Jarek8803

New member
Witam zakupiłem Samsunga Q67T w rozmiarze 65" i mam pytanie czy ktoś go kalibrowal ma jakieś ustawienia żeby wyciągnąć jak najlepszy obraz? Na filmach 4K jest ok ale na zwykłej telewizji (mam dekoder 4k canal+) szału nie ma obraz momentami nie jest do końca ostry
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na zwykłej telewizji nigdy szału nie ma. Przy rozmiarze 65 cali materiał musi być naprawdę dobrej jakosci i odpowiednio nadawany aby ostrość była taka jak trzeba. Ja przy rozmiarze 55 cali i progrmach HD z kablówki mam również średnio ostry obraz. Przy sygnale 4K z satelity jestem dopiero zadowolony.
 

mikomir

New member
Na zwykłej telewizji nigdy szału nie ma. Przy rozmiarze 65 cali materiał musi być naprawdę dobrej jakosci i odpowiednio nadawany aby ostrość była taka jak trzeba. Ja przy rozmiarze 55 cali i progrmach HD z kablówki mam również średnio ostry obraz. Przy sygnale 4K z satelity jestem dopiero zadowolony.

Tutaj nie do końca się z Kolegą zgodzę. Man obecnie 65Q74T i obraz HD z kablówka (Vectra) jest idealny.
Kolory, kontrast, jakość wyświetlania najmniejszych szczegółów - wzór. Myślę, że robotę robi tu procesor Quantum 4K.
Piszę nie do końca bo miałem wcześniej na tym samym dekoderze Philipsa 55PUS7434 i obraz słabiutki, dalej ostatnio ustawiałem LG 75UN85XXXX na dekoderze NC+ (SAT) i obraz również słabiutki w porównaniu z Samsungiem Q74T.
 
Do góry