Samsung Q950T I problemy z nim zwiazane

Pihexur

Member
Witajcie. Opiszę wam moja historie z owym soundbarem. Problem z którym walczę to notoryczne rozłączaniem się subwoofera które polega na tym, że po wyłączeniu telewizora i włączenia go kolejny raz np za kilka godzin bądź po całej nocy subwoofera pozostaje wyłączony ( czerwona dioda) satelity się wlaczaja normalnie. Jedyna opcja jest wyłączenie wtyczki zasilania i ponowne jej podłączenie za 10 sekund. Wtedy sub działa do kolejnego wyłączenia telewizora. Te wyłączenia suba są oczywiście losowe. Zdarza się tak, se potrafi 2 dni włączać się za każdym razem wraz z telewizorem a bywa tak że kilka razy dziennie trzeba go " ręcznie " włączać. Do tego zaczęło również dochodzić przerywanie satelit w trakcie filmu, muzyki tj. Widać jak diodu na satelicie traci łączność na kilka sekund po czym dalej samoczynnie się łączy. Problem w głównej mierze z subem można rozwiązać poprzez inteligentne gniazdko i nadania harmonogramu pracy gniazdka i ustalenie kilka wylaczen sub z automatu, głównie w porach rannych aby ten automatyczne dostał reset z prądu. Jak dla mnie nie jest to wyjście. Soundbar był już 4 razy w serwisie gdzie tylko raz został wymieniony moduł wifi . Kolejne zgłoszenia to odesłanie zestawu z odnotafja , że w warunkach serwisowych sprzęt gra beż problemu. Z ciekawości wziąłem model z tego roku Q990b i prze 14 dni nie doświadczyłem żadnego rozłączenia suba. Pomijam już fakt, że bywa tak , że telewizor nie włącza się w trybie soundbara tylko na głośnikach i trzeba ręcznie zmieniać. Na filmiku można zobaczyć w czym jest problem. Obecnie czekam na powrót q950t z serwisu I mam ponownie zestaw Q990b. Chce podłączyć oba zestawy i nagrać podobny filmik oraz zgłosić sprawę do rzecznika.

 
Do góry