Samsung ps51d6900 i moduł cyfrowego polsatu

slawomir1

New member
Witam serdecznie. Mam takie pytanie czy natym tv ps51d6900 będzie mi działać moduł cam ci+ z cyfrowego Polsatu. Zepsuł mi się dekoder i pomyślałem że może lepszym wyjściem będzie moduł i chciałbym mieć stu procentach pewność że będzie działał prawidłowo i nie będzie z nim problemów. Dodam że mieszkam za granicą a dokładnie w Grecji tv też zakupiony tutaj. Jestem juz długo bez telewizji i nie chciałbym się rozczarować jak przyjdz ie przesyłka i podlacze i nie będzie działać, rozumiecie to później wiąże się ze zwrotem i kosztami i dalszym czekaniem a tego chciałbym uniknąć. Bardzo proszę o wasze uwagi które pomogą mi dokonać wyboru. Dziękuję i pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Witam
Jesli kupisz tylko modul to na pewno nie bedzie dzialac bo karta jest sparowana z dekoderem .W innym dekoderze lub module nie bedzie dzialac.
Musialbys kupic karte z modulem .
Druga sprawa to w przypadku aktywacji musialbys wylaczyc identyfikacje numeru telefonu lub poprosic kogos z Polski aby zadzwonil do biura obslugi klienta.Jesli zauwaza ze dzwonisz z Grecji to bedzie lipa.
Z informacji ze strony polsatu wynika ze w modelu D samsunga modul powinien dzialac bez problemu.Jest nawet nowa lista kanalow z 2 pazdziernika.Trzeba kliknac na link nizej i pobrac liste kanalow do telewizora.

Sprawdź, które modele telewizorów mają wbudowaną obsługę listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat

2 pazdziernika byla duza zmiana kanalow z transponderow cyfrowego polsatu.

SATKurier.pl / Cyfrowy Polsat / Cyfrowy Polsat: Zmiany na transponderach po 1.10
 
Ostatnia edycja:

slawomir1

New member
Witaj. Tak rozumiem zamiast wymienić zepsuty dekoder Polsatu na nowy pomyślałem ze lepszy może będzie moduł. Tak jak pisałeś tez czytałem z informacji ze strony Polsatu wynika że na tym modelu powinno działać. Gdybym był na miejscu to można by było sprawdzić czy działa prawidłowo a tutaj nie mam takiej możliwości i dlatego się zastanawiam co zrobić. A jak ty myślisz lepszy dekoder czy moduł? W Polsacie mam już abonament od paru dobrych lat czy nadał trzeba będzie to aktywować.? ale z tym nie będzie problemu zawsze może siostra zadzwonić, tylko myślę że jak się zdecyduje na moduł czy będzie działać. No może ktoś miał doczyniena z takim modułem Polsatu na tym tv i napisze. W każdym razie dzięki za info pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Lepsze rozwiazanie to modul z karta.
ps51d6900 powinien dzialac z modulem cyfrowego polsatu bo jest nowa lista kanalow cyfrowego polsatu do tego modelu telewizora.
Warunek jest jeden czyli kupno modulu polsatu razem z karta.
W przypadku problemu z modulem warto kliknac na link nizej i przeczytac jak rozwiazac problem.

http://poradnik.kz1.pl/index.php?page=modulci

Ze stara karta nic nie zrobisz tzn musialbys wyslac tuner z karta do Polski i wymienic popsuty tuner w punkcie cyfrowego polsatu na sprawny razem z karta.
 
Ostatnia edycja:

slawomir1

New member
Dekoder zepsuty razem z kartą juz wysłany i jest już w Polsce, tylko do poniedziałku mam czas się jeszcze zastanowić siostra ma wymienić i tu się zastanawiam czy brać nowy dekoder czy właśnie ten moduł. Tez tak myślę że lepszy będzie moduł wszystko w jednym z tego co piszesz i czytałem powinien działać. Dzięki za info i poradnik trzymaj się, gdybyś miał coś jeszcze to napisz
 
Do góry