SAMSUNG PS50C680 - pilnie szukam opinii

glexu

New member
Witam wszystkich. Poszukuje pilnie opinii o SAMSUNGU PS50C680.
Najbardziej interesuje mnie czy ten model posiada wady innych niższych modeli, czyli czy "buczy" i ma wadę "migotania czerni" jak to np jest w 50C550? Poza tym czy odtwarza wszystkie formaty z USB?

Potrzebuję pilnej informacji bo właściwie już zamówiłem 50c550 (wysyłka jutro) ale właśnie wszedł mi w oko ten 50C680. Różnica w cenie 900zł a na plus dochodzi 3D i jedna para okularów gratis. Gdyby był pozbawiony wad występujących w C550 to nawet bym się nie zastanawiał (a mam tylko dziś na zmianę ewentualnej decyzji).

poratuje ktoś pilną opinią?

PS.: Jeśli to w tej chwili istotne to źródło sygnału to SAT Dreambox 800HD (pakiet cyfry) oraz filmy z dysku przenośnego.

pozdrawiam,
Glexu
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,widzialem ten model tylko chwile,zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie.Obraz w 2D b.fajny,w 3D nie sprawdzalem.Nie buczał,migotanie minimalne i tylko na duzym jasnym tle(ale to norma w kazdej plazmie)
Poza tym czy odtwarza wszystkie formaty z USB?-Pewnie nie wszystko,ale samsungi i tak duzo odtwarzaja..3D fajny bajer przyda sie.Dzwiek tez ok.
Ja zdecydowanie bralbym ten model,nie ma co sie zastanawiać.powodzenia.pozdr.
 

glexu

New member
W sumie sam nie wiem. Żadnej opinii oprócz tej jednej od RHJG nie ma. 900zł piechota nei chodzi. Poczytałem cały dział o TV 3D i chyba jednak jeszcze za wcześnie na to 3D (brak filmów, okulary męczące wzrok, itp), właściwie to na razie tylko gadżet. Tv i tak za kilka lat pójdzie do wymiany więc pewnie wtedy przyjdzie czas na 3D (może już bez okularów??). Mam jeszcze czas na zastanowienie się do wieczora.
 

mario1969

New member
Nie buczy lekko bzyczy, ale już od 1m jest cisza. Wydaje mi się że jest to model C6500 z dodanym 3D. Dzwięk z głosników jak dla mnie tylko akceptowalny, ale ja już na tym punkcie mam zboczenie . Kąty obrazu wyśmienite można oglądać praktycznie całkowicie z boku.
Podłączony mam na stałe pod kompa który podaje sygnał z satelity. Jak dla mnie obraz z kompa wyśmienity, lepszy niż na 32" philipsie. Symulacja z 2D na 3D , bardzo fajnie to wygląda choć zdecydowanie męczy oczy - dosłownie po seansie trudno jest odczytać drobny druk.
 

drstanley

New member
Może ja się wtrącę, bo własnie zamieniłem Panasonica TH-42PV70PA na Samsunga PS50C680 i mam na świeżo skalę prorównawczą. Czernie w Samsungu znacznie lepsze, poobrazy niestaty znacznie wyraźniejsze (w Panasonicu w ogóle ich nie zauważałem, a tu jednak wyraźnie przeszkadzają jakis czas po przełączeniu np. z TVN24. Samsung "bzyczy" co słychać z odległości nawet 4m, szczególnie przy jasnych obrazach. Co najgosze - przy filmach 3D "gubi 3D" - co kilka minut na 1-2 sekundy obraz się rozdwaja - tak jakby coć przesłoniło nadajnik. Jest to bardzo wkurzające. Problem występuje zarówno z odtwarzacza BR Samsung jak i podczas gier 3D z PS3 a nawet z peudo 3D nadawanego prze telewizję n (boks, koncerty). Oczywiście wymieniłem baterie w okularach i na nic się to zdało. Będę dzwonił na infolinię Samsunga i zobaczymy co mi powiedzą. Jeszcze napiszę. Pozdrawiam!
 

kackol

New member
Samsung ps50C680

Mam opcje na ten TV samsunga za 2900 zł. Czy do kwoty 2500 zł znajdę jakikolwiek tv o takich parametrach:(minimum 40 cali, full hd) , który będzie lepszy jeśli chodzi o obraz od tego samsunga?
 

mario1969

New member
Wg mnie - w tej cenie (niższa niż sklepowa o ponad 25%) jeżeli jest to nowy TV i zależy Ci na 3D nic lepszego nie znajdziesz.
 

riddick2008

New member
Hej. Jak jest ktos zainteresowany ps50c680 zapraszam do mnie.
Posiadam caly sklepowy komplet z okularkami 3d. Malo uzywany tylko do filmow z usb.
 
Do góry