Samsung PS50B650 menu serwisowe potrzebuje pomocy :(

jack_zab

New member
witam mam ogromną prośbę potrzebuje oryginalne ustawienia tego modelu tv w menu serwisowym

bo nie opacznie zminiłem 2 wartosci typ matrycy PDP group model seria tylko jest poprawna

włączyłem menu serwisowe bo przestała mi działać aplikacja internet tv ale niestety nie pomaga nic :(

proszę madre głowy o pomoc
 

jack_zab

New member
Napisałem zobaczymy szukam tez na google ale sa jakieś szczątkowe informacje w serwisie tez juz nie pamiętają ustawień tego modelu bo juz podobno stary :(
Pierwszy raz mam coś takiego by przy normalnym użytkowaniu zawieszały sie aplikacje Inetrnet tv sie całkiem wywaliła :(
 

hellhammer

New member
witam mam ogromną prośbę potrzebuje oryginalne ustawienia tego modelu tv w menu serwisowym

bo nie opacznie zminiłem 2 wartosci typ matrycy PDP group model seria tylko jest poprawna

włączyłem menu serwisowe bo przestała mi działać aplikacja internet tv ale niestety nie pomaga nic :(

proszę madre głowy o pomoc

nie orzumie po co wchodzic w menu serwisiowe jak sie na tym kompletnie nie znacie? Pojawia sie problem to zmiast szukac przyczyn wsyztkich a dopiero nakoncu jak juz nic nie pomzoe wlazic tam do menu serwisowegop.
 

jack_zab

New member
Ale reset menu serwisowego pomógł komunikacja wróciła dllna tez nie dizała tylko internet tv i dlatego potrzebuje pomocy
 

jack_zab

New member
zauwarzyłem nawet z teletextu brak a ten screan co podaje kolega wycrzejest praktycznie taki sam tylko niektóre z funkcji są nieaktywne szare a na zdjeciu są aktywnieniewiem jak to włączyć :(
 
Do góry