Samsung LE32C650 nie widzi plikow z rozszerzeniem RMVB po podlączeniu dysku zew.

markielo

New member
też firmy Samsung S2 Portable 640GB 2, 5cala USB (HXMU064DA) i sa na nim wgrane filmy z rozszerzeniem RMVB telewizor ich nie widzi czy można coś na to poradzić, może jest jakiś program, który zmieni rozszerzenie na AVI, bo z tym rozszerzeniem filmy da się oglądać. Proszę o pomoc.
 

eljotnes

New member
zobacz czy widzi takie pliki z pena, kiedyś czytałem że wystarczy zmienić w nazwie pliku z aaa.rmvb na aaa.avi i będzie czytać , a konwersja z rmvb na avi - możliwe ale czy warto?
 
Daj sobie spokój z plikami rmvb. Masz 600 GB a bawisz się w najgorszy z możliwych chyba formatów. Gorsze już chyba są tylko filmy kręcone kamerą w kinie. No chyba, że masz milion filmów i nie wiesz jak je pomieścić ;) a uwielbiasz "pixelozę" :p
Przy takim telewizorku to już poniżej DIVIX-a nie schodź (bo świetnie sobie z tym ten model radzi), ale ja polecam minimum mHD.
 

ORTEK

New member
Dokładnie Victorarmy, zupełnie nie rozumiem ludzi którzy są w stanie oglądać filmy w tym paściarskim formacie :fool:
A już tym bardziej jeśli ma się telewizorek takiej jakości jak C650, przecież oglądanie plików RMVB na takim sprzęcie to profanacja !
Ludzie, zastanówcie się trochę co robicie M'kay ? :fool:
 
Ostatnia edycja:

markielo

New member
Filmy w RMBV

dostałem parę filmów i chciałem je oglądnąć ale były właśnie w tym w formacie przejechałem je konwertorem i poszło a to że ktoś w takim formacie ściąga to już jego sprawa jaki chce mieć obraz. Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
 

bugger

New member
Kojarzy ktoś od którego firmware'u Samsung C650 nie odtwarza rmvb?
Mi niestety się zainstalował atakując codziennymi komunikatami (których nie dało się wyłączyć!!!) przez przypadek.
Ja takich filmów mam niestety ponad 20.
 

waldi12

New member
Jeśli chodzi o RMVB to soft poniżej T-VALDEUC-3003.0, teraz mam taki i mi nie odtwarza a wcześniej po zamianie na avi śmigał, ale w sumie to były tylko testy bo wcale nie żałuję ponieważ RMVB to przecież jest jakieś nieporozumienie na tym TV.
Chyba, że koniecznie musisz to obejrzeć.
 
Do góry