Samsung LE32B450 - nie chce się włączyć

dario9678

New member
Przywróciłem ustawienia fabryczne w menu serwisowym i tv się włącza ale brak jest obrazu.Jak mam zmienić w menu serwisowym na swoją matrycę?
 

tdx

New member
Bez reklam
musisz poszukać innej matrycy już bardziej tv nie zepsujesz a po którejś próbie w końcu trafisz :)

Ustawienia fabrycznie nie przywracają ustawień w menu serwisowym więc tylko na piechotę :)
 

dario9678

New member
Udało się ustawić na dobrą matrycę tylko nie wiem czy jest ona prawidłowa.Tv się włączył i jest ok.Czy jakoś da się sprawdzić jaka powinna być prawidłowa matryca do Samsunga LE32B450?
 

tdx

New member
Bez reklam
jak działa to powinno być ok. Sprawdź czy liczba złącz po naciśnięciu source się zgadza.

Obyło się bez serwisu ;)
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
witam, mam takie pytanie , mam podlaczony dekoder mini HD polsatu , po HDMI do gniazda HDMI 2 w tym tv czy mozna i jak to zrobic zeby tv sam wykryl i przelaczyl sie gdy wlacze dekoder ?
 

daveee83

New member
musisz poszukać innej matrycy już bardziej tv nie zepsujesz a po którejś próbie w końcu trafisz :)

Ustawienia fabrycznie nie przywracają ustawień w menu serwisowym więc tylko na piechotę :)

witam :) mam ten sam problem i nie mam pojecia jak go rozwiazac:( jak poszukac tej matrycy ? w jaki sposob zrobil to kolega z tym samym problemem ?
 

tdx

New member
Bez reklam
jaki konkretnie jest problem? TV się nie włącza czy łącza się tylko czarny ekran dioda miga?
 
Do góry