Samsung LE26A451 + Samsung DVD-R155 + Anynet+

gilban

New member
Jak w temacie. Posiadam TV Samsung LE26A451 oraz nagrywarkę Samsung DVD-R155. Oba urządzenia podłączone są przez kabel HDMI. Oba użądzenia mają funkcję Anynet+, do obsługi w tym wypadku nagrywarki i TV pilotem od TV. W telewizorze i w nagrywarce tę funkcję włączyłem. Na wyświetlaczu nagrywarki pojawił się symbol PSO.

Ale tu jest problem menu w TV służące do obsługi Nagrywarki przez kabel HDMI nie działa. Jest wyszarzone - już od nowości i nie wiem jak to włączyć. Również w telewizorze nie jestem w stanie włączyć w trybie HDMI Czerni HDMI - ta opcja też jest wyszarzona i nie wiem co z tym można zrobić.

Proszę o jakąś pomoc, bo nie wiem co ma wadę - nagrywarka czy TV i jak to sprawdzić, a na tym forum nikt o tym nie napisał - albo ja znaleźć nie umiem. Kabel HDMI jest firmy VIVANCO i pracuje w standardzie 1.3b.:(
 

gilban

New member
Witam. I nie zadziała. To jest wina nagrywarki. Po prostu coś ma skopane. I ona sama też nie jest najlepsza. Popsuła mi się - chciała nagrane płyty formatować na nowo - wszystkie jak leci. Ale trudno. Kupiłem w to miejsce Odtwarzacz DVD Samsunga DVD-C510, podpiąłem do tegoż telewizora przez HDMI i Anynet+ działa jak ta lala. Jednym słowem rewelacja. Odpalam odtwarzacz DVD i TV też się uruchamia. Pilotem od TV można sterować podstawowymi funkcjami odtwarzacza DVD - i sygnał idzie przez złącze HDMI. Jednym słowem dowiedziałem się co to jest Anynet+.
 
Do góry