Samsung KU6470

garot

New member
Witam

Mam od niedawna tv samsung KU6470, mam pytanie odnośnie HDR, czy da się to wyłączyć podczas oglądania treści HDR aby zobaczyć różnice?

Ponadto mam problem z podłączeniem PS4 na HDR. Mam grę Deus Ex Mankind Divided i spaczowaną do HDR ale w TV nie mam HDR. Na pendrive zgrałem dema i wszystko śmiga, pojawia się w roku ikona HDR. Jak załączyć na PS4 HDR?
 

carish022

New member
Witam

Mam od niedawna tv samsung KU6470, mam pytanie odnośnie HDR, czy da się to wyłączyć podczas oglądania treści HDR aby zobaczyć różnice?

Ponadto mam problem z podłączeniem PS4 na HDR. Mam grę Deus Ex Mankind Divided i spaczowaną do HDR ale w TV nie mam HDR. Na pendrive zgrałem dema i wszystko śmiga, pojawia się w roku ikona HDR. Jak załączyć na PS4 HDR?
Witam , rozwiązałeś problem? Jesli tak prośba o porady. Pozdrawiam!
 

garot

New member
Już wszystko śmiga mi jak należy.

W przypadku podłączania konsoli aby był HDR trzeba ustawić:

W ustawieniach konsoli:

HDR i Deep Colour na auto

W TV:

Ustawić tryb gry, oraz w ustawieniach eksperckich:

- HDMI UHD Colour musi być włączone w wejściu hdmi w którym mamy podpięta konsolę!
- poziom czerni niski
- przestrzeń kolorów oryginalna lub auto
- podświetlenie na maksa, choć w nocy czasem mam mniejsze ustawione

Generalnie gdy odpalimy grę w HDR to na górze pojawi się komunikat,m że obraz przesyłany jest w HDR.

Ja wcześniej testowałem pliki video w HDR na pendrivie, i niby pisze że jest HDR ale nie pojawia je taki komunikat jak na konsoli i nie wiem w sumie czy faktycznie z pena HDR jest.

Oczywiście w opcji gry należy załączyć HDR, niekiedy konsola wykrywa sama i załącza HDR.
 
Do góry