SAMSUNG KS8000 taki kiepski czy taki dobry?

Ja-rec

New member
Witam

Czy ktoś ma ? Uzywa?

Cały czas jestem napalony na sony 49 xd83, jednak wszystkie testy na rtings.com pokazują iz
Samsung jest dużo lepszy, zwłaszcza iz xd83 jest tylko na EU i brak na tej stronie testów, no ale
pewnie trzeba wypośrodkować iz model xd83 to cos pomiędzy xd80 a xd85.

Czy rzeczywiście te Samsungi sa tak wadliwe? Nigdy nie miałem , wcześniej tylko Panasonic i Sony.

Czy to tylko taki hejt w stronę Samsunga?

Na pewno nie chce TV ktory po okresie gwarancyjnym, czyli 4 lata przestanie prawidłowo działać.

Dodam iż tego Samsunga mogę mieć w dość atrakcyjnej cenie: 0k. 5000tys.

dzięki za opinie i pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry telewizor, ale nie sprawdzałem czy ma ten sam problem co seria KS700 czyli wypadaniem martwych pikseli i odklejaniem się obudowy.
Ale cena 5 tyś zł jest extra.
Ja bym zaryzykował.
O update nie musisz się martwić.
 

Ja-rec

New member
Kiki a jak częsty jest problem bad pixel, ja po tygodniu wolałem oddać ks7000 bo wydawało mi sie iż w jednym miejscu obudowa za bardzo odchodzi .
Dlatego tez nie wiem czy lepiej nie kupić w sprzedaży internetowej i mieć te 14dni.
Czy można w sklepie jakoś sprawdzić na jakimś demie czy z matryca jest wszystko Ok ?
Sony wykonaniem bije samsunga na głowę , ale brak recenzji Xd83 tez nieco zniechęca . Juz sam nie wiem co wybrać :-/
 

maniek530

Banned
Kiki a jak częsty jest problem bad pixel, ja po tygodniu wolałem oddać ks7000 bo wydawało mi sie iż w jednym miejscu obudowa za bardzo odchodzi .
Dlatego tez nie wiem czy lepiej nie kupić w sprzedaży internetowej i mieć te 14dni.
Czy można w sklepie jakoś sprawdzić na jakimś demie czy z matryca jest wszystko Ok ?
Sony wykonaniem bije samsunga na głowę , ale brak recenzji Xd83 tez nieco zniechęca . Juz sam nie wiem co wybrać :-/

Tutaj masz link od kolegi TDX :
http://1drv.ms/1jsEhbb

Przetestuj materiały na konkretnych modelach.
Rozchodzące się ramki to niestety bolączka Samsunga (w nowych modelach obudowa nie jest skręcana śrubkami a na plastikowe wczepy) i nie tylko seria 7 ale też 8 - sam widziałem KS8000 z rozchodzącymi się narożnikami (lekko bo lekko ale zawsze)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Powinni dać Samsungowi nagrodę EISA za wprost genialną konstrukcję obudowy :razz: Bez dwóch zdań - prawdziwy błysk geniuszu :hihi: Miał być hit Quantum Dot, a wyszedł Quantum Szrot :shock:
 

Ja-rec

New member
Dla telewizorów serii KS xxxx jest przeznaczony oddzielny wątek i tam proszę wpisywać i kontynuować wpisy. Został on stworzony aby nie było bałaganu na forum.

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/126298-samsung-seria-ks-na-2016r-wszystko-na-ten-temat.html

ok, to już tutaj nie wypisuję nic więcej. napisz mi tylko jak sprawuję się twój 65KS8000? czy też miałeś lekkiego cykora kupując ten model? Cały czas chodzi za mna model 49 KS8000 ale czy to nie TV na 2-3 lata, a po gwarancji juz nic z niego nie zostanie?
 
Do góry