Samsung hw-A450

juzeg76

Member
Witam ,
Zakupiłem soundbar jak w temacie ,nie oczekiwałem i nie oczekuje od niego cudów .Jest to najniższy i najzwyklejszy z linii Samsunga .Oczekiwałem wzmocnienia dźwięku i niskich tonów i to otrzymałem . Soundbar połączyłem optykiem z telewizorem Samsung 55q70 .Wszystko się sparowało bez problemu z menu tv mogę sterować sounbarem jak również działa z pilotem od tv .

Ale mam jedną kwestię ,której nie mogę rozwiązać otóż chciałbym aby soundbar nie włączał się razem z telewizorem gdyż nie zawsze jest taka potrzeba .Przeszukałem fora ,instrukcje i znalazłam coś takiego jak opcja "auto power link" której niestety nie mogę odnaleźć w menu ani instrukcji od mojego modelu .

Czy źle szukam ?? A może jest jakiś sposób żeby tak ustawić żeby się jednak sam nie włączał ????

Nadmienie że jest taka opcja jak bluetooth power i można to ustawić przy połączeniu bezprzewodowym .. Wolałbym jednak zostać na kablu gdyż wydaje mi się jakby dźwięk był minimalnie lepszy .no i co kabel to kabel
 

SDman

Banned
Mam starszy model K450 i Q90T jak gram na belce to włączy się z belką zamknie wyłączy oba, jak w trakcie grania wybiorę z menu TV granie na wbudowanych głośnikach to belka po paru minutach się wyłączy sama, Po ponownym wyłączeniu i włączeniu TV gra bez belki do ponownego wybrania jej z menu TV.
Poałączenie Hdmi Arc
 

juzeg76

Member
nie wiem czy to nie kwestia polaczenia optykiem , hw a450 nie ma zlacza hdmi , poki co roznie kombinowalem i jakos za kazdym razem po odpaleniu tv belka tez sie zalacza , sprobuje co sugerujesz i zobacze co wyjdzie
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Na pocieszenie moją K450 bierze 11-15W więc nie najgorzej, zakładam, że A450 bierze lekko mniej.
Pozostaje BT ale on nie da takiej samej jakości -minimalnie gorzej.
 

juzeg76

Member
Występuje również problem z połączeniem bluetooth ...Przetestowane w Sylwestra co jakiś czas krótki zanik dźwięku .Czy to z telewizorem czy z telefonem ....Widziałem na innym forum ,że też ludzie mają z tym problem
 
Do góry