Samsung Galaxy Watch 5/Watch 5 Pro, pierwsze zdjęcia.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung Galaxy Watch 5/Watch 5 Pro, pierwsze zdjęcia.

galaxy-watch-5-premieres-images_07551749.jpg


Wyciekły renderingi 3D dla nowej serii podłączonych zegarków sygnowanych przez Samsunga, które powinny zostać zaprezentowane w sierpniu przyszłego roku…

Jak co roku, sierpień powinien być dla Samsunga okazją do zaprezentowania całej masy nowych produktów mobilnych, takich jak składane smartfony Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4, słuchawki Galaxy Buds Pro, ale także nowe Galaxy. Oglądaj 5 smartwatchy.



Smartwatche Samsung Galaxy Watch 5 i Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Związany z witryną 91mobiles , przeciek Evan Blass niedawno dostał zdjęcia tych zegarków, zaczynając od Galaxy Watch 5 Pro, który zastąpi zeszłoroczny Galaxy Watch 4 Classic. Będzie dostępny w kolorze czarnym i tytanowo-szarym, a także w wersjach Wi‑Fi i LTE (4G). Galaxy Watch 5 zastąpi Galaxy Watch 4 i będzie dostępny w dwóch rozmiarach i większej liczbie kolorów niż wersja Pro. Oba modele będą działać z systemem Wear OS 3.5 i One UI 4.5 w nakładce.
avcesar
 

ernet

Active member
Bez reklam
Mam Galaxy Watch 4 Classic i jestem nim zachwycony ( tak, tak wiem, że bateria jest za słaba ale ładuję co wieczór i nie narzekam ). Już, już przymierzałem się do Watch 5 ale dowiedziałem sie, że żadna wersja nie będzie miała fizycznego pokrętła. Dla mnie to dyskwalifikacja kompletna..szkoda
 
Ostatnia edycja:
Do góry