Samsung F6320 i DLNA

torentt

New member
Witam
Posiadam telewizor samsung F6320 lecz mam pewien problem ze stream'owaniem plików przez DLNA z laptopa na telewizor. Oczywiście TV jak i laptop są podłączone do tej samej sieci wifi, kiedy próbuje wyszukać TV na laptopie po prostu go nie wyszukuje (panel sterowania / sprzęt i dźwięk / dodaj urządznie). Wczoraj z ciekawości na telefon pobrałem aplikację IMediaShare (udostępnianie plików przez DLNA) i telewizora też mi nie wyszukiwało. Nie mam już pomysłów co może być nie tak, poradzicie co mam zrobić? :blagam:

Pozdrawiam
 

bhn92

New member
Bez reklam
w telefonie tez mi sie wyszukiwal ale jak wlaczylem opcje w telefonie na wykrywalny to wyszukal mi go tv wiec moze cos w tym stylu musisz zrobic.
 

bhn92

New member
Bez reklam
U mnie w telefonie LG L9 II mam opcje Serwer Multimediów - Udostepniaj zawartosci multimedialne urzadzeniom w poblizu poprzez DLNA.
Klikam w to oczywiscie z wlaczonym wifi i na tv odtwarzam wideo muzyke i zdjecia z telefonu.
 

torentt

New member
Ściągnąłem ps3 media server ale niestety nie wykrywa mi telewizora. Myślę, że coś mam nie tak z ustawieniami sieci na laptopie. Czy jest jakaś specjalna konfiguracja sieci do udostępniania plików przez DLNA?
 

Rafal7

Banned
Nic sie nie ustawia (bynajmniej ja kompletnie nic nie robiłem) jeżeli tv i laptop pracują w tej samej sieci to instaluje sie program dlna i wszystko działa.
 
Do góry