Samsung ES8000 problem

chemcur

New member
Witam, Posiadam Samsunga smart tv es8000 oraz samsunga galaxy s4. Chciałem zrobić screen mirroring na telewizorze aczkolwiek nie moge. Oglądałem wiele filmików i niestety u mnie na telewizorze nie ma czegoś takiego jak screen mirroring w ustawieniach all share bądź gdy włączam źródło także tego nie posiadam. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Z Góry bardzo dziękuję.
 

chemcur

New member
Jak nie ma to nie ma. U mnie w H6400 jest.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
Nie satysfakcjonuje mnie taka odpowiedź. Dziwnym jest to że w telewizorze za 8000 zł nie ma takiej funkcji a w o wiele tańszych i gorszych parametrami są więc napewno jest i pytanie jak to zrobić i prosze bez odpowiedzi typu jak nie ma to nie ma. Pozdrawiam.
 

radier

Member
Bez reklam
Za 8000 ale sprzed dwóch lat. Najwyraźniej masz mgliste pojęcie o tym jak technologia idzie do przodu. Instrukcje i e-manual masz, wiec szukaj. Czytać chyba cię nauczyli w szkole.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Panowie po co taka spinka,tv z 2012 rok a mamy 2014 technologia idzie do przodu,tak jak kolega wyżej sprawdź w i manual i tyle,jeżeli nie znajdziesz to ostatecznie zadzwoń na infolinie samsunga i się dowiesz.
 

witgit

New member
Niestety ale evolition kit nie da mu screen mirroringu.
Musisz kupić nowy tv za następne 8000 żeby mieć screen miroring.
Też mnie to wk,,,,,, ale co zrobisz.
Czytałem na innych forach że to jest zblokowane softwarowo.
Pisałem kiedyś nawet tu na forum żeby chętni na ta opcję podpisali się pod "petycją" do samsunga. Ale wszyscy mieli to w du.....

Forum | SAMSUNG Developers
 
Do góry