Samsung d7000 czy d8000 ?

daro31

New member
Witam... przeszukałem kilkadziesiąt stron na tym forum - ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie... jakie są zasadnicze różnice pomiędzy modelami 7000 a 8000? W euro rtv widzę, że cenowo różni je tylko 300 pln.. interesuje mnie model 40 calowy... czy w ogóle dojrzę jakiekolwiek różnice w obrazie itp.? wczoraj widziałem obydwa w saturnie - wizualnie chyba identyczne:) Jeśli chodzi o sygnał jaki mam - telewizja n, dodatkowo ps3, więc w grę wchodzi także bluray + oczywiście divx oraz mkv
 

daro31

New member
ok :) sam sobie odpowiedziałem :) różnią się tylko ramką - w 7000 z tworzywa, w 8000 - z aluminium... hmm - 300 pln za kawałek aluminium?
 

shyha

New member
Powiem więcej. D7000 znacznie ładniejszy od 8000. Poza tym w 8000 jest możliwość podświetlenia logo samsunga. W 7k nie ma takiej możliwości chyba.
 

Tomasz93

Member
Powiem więcej. D7000 znacznie ładniejszy od 8000.

A to dobre:) Ciekawe, w czym to "znacznie" miałoby się przejawiać? Te dwa modele w 99% mają identyczny design, różnią się jedynie tym, że D7000 posiada ramkę z tworzywa, a D8000 aluminiową. No chyba, że sam rodzaj ramki wpływa już na "znacznie ładniejszy" design" - ale powiadają, że o gustach się
nie dyskutuje:)

A jeśli chodzi o różnice pomiędzy tymi modelami od strony technologicznej to nie ma żadnej. Różni je jedynie ramka oraz to, że D8000 posiada Light Effect (Deco) czyli możliwość włączenia lub wyłączenia podświetlanego logo Samsung.
 
Do góry