Samsung CW-29Z338T,LG 29FS4RNX

Tocki

Member
Witam.
Mam zamiar kupic tv 29 100Hz... tak do 1600zl mysle nad tymi 2 modelami ... czytalem na roznych forach(rowniez tutaj :) ),sklepach roznych opini ludzi.
Z tego co wywnioskowalem to polecacie Philips 29PT9521 cena ponad 1800zl . napewno bym sie na niego skusil... ale chcial bym cos tanszego ... Co sadzicie o tych dwoch modelach co wystawilem.. Nie interesuja mnie Deewoo , Thomson,Grundig,Elemis.. :>

A moze LG 29FB5RNX ?
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Jeśli TV kupujesz na dłużej niż kilka miesięcy (a pewnie tak jest), policz sobie, ile więcej wyjdzie Cię zakup miesięcznie, jeśli sobie te 200 rozłożysz na ilość miesięcy planowanego użytkowania...
Moim zdaniem warto dołożyć ;).
 

michal2280

New member
Witam!

Kilka dni temu kupiłem LG 29FS4RNX. Jestem zadowolony. Dobry wygląd zewnętrzny, czysty obraz i dźwięk. Jak na moje wymagania wystarczający. Programy w HD śmigają wg mnie bdb. Martwią mnie tylko dwa zjawiska:

- w momencie wyłączania TV z pilota ekran robi się niebieski od zewnątrz stopniowo do środka (w kształcie kwadratu, równe krawędzie) a dopiero potem gaśnie. Czy to normalny objaw? W instrukcji nic nie pisze o czymś takim.
- przez około pierwszą godz. użytkowania troszkę nie regularnie brzęczy (bzyczy nie wiem jak to określić ). Zjawisko znika ja TV się rozgrzeje. Nie jest to jakość strasznie uciążliwe ale nie wiem czy olać sprawę.

Czarę goryczy przelał e-mail który dostałem od serwisu LGe w odpowiedzi na moje pytanie odnośnie niebieskiego ekranu. Cytuje:

"Szanowny Panie,
Proszę skontaktować się z najbliższym autoryzowanym serwisem LG, sprzęt powinien zostać sprawdzony przez punkt serwisowy. Adresy punktów dostępne są na 3 stronie karty gwarancyjnej lub stronie http://pl.lgservice.com/ .Z poważaniem,
Robert Chlebowski LGEPL"

a na dole dopisek: Prosimy nie odpowiadać na tą wiadomość, ponieważ wys?ana zosta?a automatycznie.

Czyli wnioskuje że każde pytanie do serwisu z automatu dostaje tą samą odpowiedź.

Nie mam czasu ani ochoty jechać 25km w jedną stroną do najbliższego autoryzowanego serwisu. Tym bardziej że TV działa normalnie poza tym objawami. Z TV jestem zadowolony, ale zaczyna drażnić mnie serwis.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
 

jerzu

New member
michal2280 napisał:
Witam!

Kilka dni temu kupiłem LG 29FS4RNX. Jestem zadowolony. Dobry wygląd zewnętrzny, czysty obraz i dźwięk. Jak na moje wymagania wystarczający. Programy w HD śmigają wg mnie bdb.

Czy możesz podesłać mi fotkę złącz znajdujących się z tyłu? Ewentualnie napisać jakie ma złącza? W szczególności chodzi mi o to, czy ma wyjście audio.
 

Pestos

New member
" w momencie wyłączania TV z pilota ekran robi się niebieski od zewnątrz stopniowo do środka (w kształcie kwadratu, równe krawędzie) a dopiero potem gaśnie. Czy to normalny objaw? W instrukcji nic nie pisze o czymś takim"


to normalny "objaw"
 
Do góry