Samsung 7 seria problem nie włącza sie po menu serwisowym

daanek221

New member
Siemanko, niedawno zakupilem samsunga ue59ru7102k i chcialem podlaczyc pilota smart control, dlatego wszedlem w menu serwisowe, telewizor sie po chwili wylaczyl i nie moge go teraz włączyc. Możliwe ze nacisnalem przycisk power lecz nie jestem tego pewny .
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Siemanko, niedawno zakupilem samsunga ue59ru7102k i chcialem podlaczyc pilota smart control, dlatego wszedlem w menu serwisowe, telewizor sie po chwili wylaczyl i nie moge go teraz włączyc. Możliwe ze nacisnalem przycisk power lecz nie jestem tego pewny .

To lipa , jak tv jest na gwarancji to nie miesza się i nie wchodzi tam gdzie nie trzeba i papa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najpierw zacznij od resetu , tak jak podał mdsfan !
I daj znać czy pomogło ?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tak nawiasem mówiąć po co Samsung blokuje np. funkcję PVR czy smart-pilota na swoich odbiornikach skoro z menu serwisowego można je uaktywnić ? Zgadza się, niższa seria , skromniejsze wyposażenie, ale czy smart-pilot to taki luksus ? Albo nagrywanie na pendrive (mają je tunerki po 80 zł) !?
 

roman106

New member
A tak nawiasem mówiąć po co Samsung blokuje np. funkcję PVR czy smart-pilota na swoich odbiornikach skoro z menu serwisowego można je uaktywnić ? Zgadza się, niższa seria , skromniejsze wyposażenie, ale czy smart-pilot to taki luksus ? Albo nagrywanie na pendrive (mają je tunerki po 80 zł) !?
Jedna z przyczyn, to TV niższej serii mają słabsze procesory. Zostawienie wyżej wymienionych aktywnych funkcji mogłoby spowodować nieprawidłowe działanie i narzekanie użytkowników. To tak, jakby na słabym komputerze uruchamiać wymagającą grę.
 

daanek221

New member
Sorka, że tak późno się odzywam. Tv działa, sam nie wiem co było nie tak, próbowałem resetowac, wyłączać, włączac i zero rekacji. Na drugi dzien patrze i lampa się świeci normalnie, włączyłem i śmiga do dzisiaj:)
 
Do góry