Samsung 65JU6000

tomassi

New member
Co za dzien........

Zamiast o 17 skonczylem prace o 19..... Mysle żona mnie zamorduje..... Pędze jak szalony , wchodze do domu a moja żonka usmiechnieta...... Pytam co tam ..... A ona ze wszystko ok , jak w pracy itd .... Za chwile rzuca " dobrze ze robiles do 19 bo bedziemy potrzebowac wiecej kasy .... Mysle sobie " JEST W CIAŻY!" A ona w śmiech..... Pochwili spoglada do salonu a tam ONA ..... Moja 65" locha lezy oparta o kanape i czeka na mnie ! ..... Nawet nic nie wiedzialem ze taki prezent mi sprawila.....KOCHANA Żona !

Żona wysciskana pora brac sie za kochanke .... Delikatnie bez pospiechu .... Ściagam mojego wysluzonego SONY 46" 3D .... odkrecam wieszak odkladam go w kąt iiii ......

Jak bym dostal kosza.... Przy tym modelu nie ma śrub montujacych wieszak do TV!!!..... Zalamka.... Prawie sie poplakalem .... Postawilem na stojakach ale tak tańcuje ze boje sie ze wiekszy podmuch go przewróci.

Moj Sony mial śruby przykrecone do tylu tv a tu nic nie ma , sonowskie sa za male / krotkie.


Moje pytanko

Gdzie moge znalezc /zakupic sruby montujace ? Jaki typ sruby , dlugosc itd
Mam go od 3 godzin i caly czas kombinuje co tu zrobic.


Z gory dzieki

Tomassi
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Śruby o średnicy 8 mm długość ok 2 cm, mogą być dłuższe ale z podkładkami. Pytanie czy rozstaw otworów w wieszaki obejmie nowy tv.....
 
Do góry