Samsung 55RU8002 - kilka pytań

robertokot25

New member
Witam, mam kilka pytań do użytkowników modelu RU8002 w wersji 55" :

1. Jak wygląda równomierność podświetlenia? nie występuje zjawisko bandingu (brudnego ekranu) i cloudingu?
2. Jasnosć matrycy nie jest zbyt wysoka? materiały w HDR raczej ciemne? do materiałów w SDR wystarczy średnio jasnym pokoju?
3. Matryca 120Hz daje radę w sporcie i szybkich scenach w filmach? - nie ma smużenia, podwójnych konturów? obraz jest płynny i bez szarpania/klatkowania?
4. System smart bez problemów? wszystko działa - youtube, hbo go, netflix? żadnych problemów z wifi?
5. Dźwiek na dobrym poziomie jak na LCD?
6. Czytałem gdzieś że ten model ma na stałe załączone samościemnianie matrycy i nie da się tego wyłączyć?, podobono są też modele z matrycą w wersji v2 i tam nie ma tego problemu...
7. Jak wygląda kwestia kontrastu i czerni przy oglądaniu filmów wieczorem bez światła w pokoju? i czy wystepuje clouding?
8. Jakieś inne wady i zalety...?





pzdr.
 

adam80

Member
Temat akurat dla mnie, mam zamiar zamienić Philipsa 50PUS7334 na Samsunga 55RU8002 - może ktoś wybije mi to z głowy, lub utwierdzi w przekonaniu że to dobry pomysł, pomijam wygląd, bo Samsung jest paskudny, ale nie to jest istotne w telewizorze.
 
Do góry