Samsung 46ES7000 problem.

tuna_nh

New member
Witam,
Sprawa wygląda następująco, telewizor mam 4,5-5lat. Uważam, że zapłaciłem za niego spore pieniądze (5tys) i bardzo drażni mnie przypadłość, która niedawno się pojawiła. Do rzeczy. Z prawej strony ekranu patrząc na telewizor pojawiło się kilka pasków przekłamujących kolory (większość przyciemniających). Podczas oglądania filmów czy też dynamicznych scen nie jest to jakimś strasznym problemem i można się przyzwyczaić, choć cały czas wydaje mi się, że pasków zaczyna przybywać a te, które są stają się nieco grubsze. Jest to uciążliwe przede wszystkim podczas oglądania meczy i grania w fife czyli na kolorze zielonym w dodatku nie zmieniającym się, dodatkowo podczas tych czynności widzę już dwa pojedyńcze paski w centralnej części ekranu. Przypuszczam najgorsze ale nie znam się na tym, nie wiem jak się za to zabrać i czy w ogóle jest jakaś szansa na poprawę. Poniżej poglądowe zdjęcia, dodam, że na żywo wygląda to gorzej niż na zdjęciach. Ktoś spotkał się z czymś takim w tym lub podobnych modelach? Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.
ed7efaa25b4b8e64med.jpg
[/URL][/IMG]
d76727ea55cf6308med.jpg
[/URL][/IMG]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Problem jest z podświetleniem matrycy.
Jeśli tylko padło podświetlenie Edge Led to nie będzie duży problem, o ile mają jeszcze części do nich.
Jeśli to matrycy, to czeka Cię kolejny zakup...
 
Do góry