Samsung 40H6400 - czy może warto dołożyć do 40H6700

tomulus

New member
Witam

Jak w temacie. Wybór padł na 40H6400 jednak zastanawiam się czy warto może dopłacić ( w sumie nie mało 550zł) do modelu H6700. Na TV głównie będą oglądane filmy , seriale i mecze piłki nożnej.
Dzięki za wszelkie info.
 
Poczytaj temat o h6640 i h6400 - na co narzekają i co wychwalają :)

h6700/h6640 - podwójny tuner - mozna ogladać na TV jeden program, a na laptopie inny program (SmartView 2.0) lub jeden ogladac a drugi nagrywac, tuner dvb-s
 

Pastusiak

New member
ile jeszcze będzie takich tematów... ludzie matryce są te same i albo jest wam potrzebny podwójny tuner, dvbs + micro dimming i chcecie do tego dopłacić albo nie. Czy warto.. A czy opłaca się dopłacić do Avensisa mając Corollę? pewnie tak ale nie każdy tego potrzebuje...
 

tomulus

New member
Pastusiak dobrze Ciebie rozumiem. Zamówiony jest H6400 tylko wczesniej nie widziałem jak odbiera w trybie standard czy film i stąd moje pytanie m.in. na micro dimming, kóry występuję trybie standard i czy np lepiej się przydaje podczas oglądania meczy.
pzdr.
 

Pastusiak

New member
no jak masz zamiar oglądać na trybie standard to może i Ci się przyda chociaż ludzie twierdzą, że micro dimming zwykły (jest jeszcze PRO i Ultimate) nie robi większej różnicy. Do meczy ma to sie nijak. Te 200hz dodatkowe to tylko większa interpolacja. Ja i tak nie wykorzystuje tych 400 bo ustawiony mam tryb użytkownika 5/5 (czyli połowa mocy trybu motion). Fakt że jak dasz na maxa to przy piłce nożnej jest lepiej ale nie jest to różnica na tyle istotna żebym co mecz zmieniał to ustawienie (bo do filmów to zdecydowanie za dużo). Oglądam naziemną więc dvbs mi niepotrzebny. U mnie wybór był oczywisty. Jak masz dopłacić to lepiej do większej przekątnej bo obsiądziesz w końcu i tak na ustawieniach optymalnych gdzie zapewne MD będzie wyłączone(motion żeby było śmieszniej też) a dvbs zastąpi Ci byle pierdziawka z TNK, przy okazji będzie miała wbudowany dysk do nagrywania.
 

firekage

New member
Bez reklam
ile jeszcze będzie takich tematów... ludzie matryce są te same i albo jest wam potrzebny podwójny tuner, dvbs + micro dimming i chcecie do tego dopłacić albo nie. Czy warto.. A czy opłaca się dopłacić do Avensisa mając Corollę? pewnie tak ale nie każdy tego potrzebuje...
Modele H6400 nie mają micro-dimmingu?
 

radier

Member
Bez reklam
Nie. I tak w trybie film MD nie działa.
Skończcie zadawać stale te same pytania.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry