Samoczynny reset Samsung QE75Q7FNA

Sajmon88

New member
Witam. Posiadam telewizor Samsung QLED QE75Q7FNA z modułem One Connect. Mam problem który polega na tym że po 3,4h oglądania tv, potrafi on się samoczynnie zresetować. Słychać wowczas specyficznie cyknięcie jakby przekaznika w module po czym następuje wyłączenie i samoczynne włączenie tv. Tego dźwięku nie ma gdy telewizor wyłączam standardowo pilotem. Następnie po kilkanastu minutach dzieje się już to cyklicznie do momentu kiedy modul już Non stop cyka. Pomaga odłączenie go od prądu na kilka minut. Na drugi dzień znowu telewizor potrafi bezproblemowo działać kolejne 3-4h...
Zalaczam link z filmikiem który nagrałem odnośnie tego modułu.
Co mogę jeszcze napisać to fakt że podczas oglądania tv słychać co jakiś czas cyknięcia z, prawej strony za, ekranem jakby. Jednak brzmi to trochę jak sprawa kurczliwości materiałów od temp gdyż nasilasie to w trybie dynamicznym gdy podświetlenie jest maksymalne. Ja preferuje oglądanie w trybie film. Obraz nie ma martwych pixeli. Nie ma, wypalonych pasków. Podświetlenie jest równomierne. obraz w 4k i hdr jest wzorowy.
Poproszę w miarę możliwości o pomoc lub sugestie.
 

Sajmon88

New member
Dzisiaj zauważyłem że na największej jakości gdy włączę film to pojawiają się migotajace białe poziome linie które bardzo szybko zmieniają swoje miejsce. Na jakości SD czy fullhd tego nie ma. Tylko na 4k hdr.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie , słabo to wygląda.
Szkoda , że nie ma gwarancji.

Jak robiłeś reset - to odłączałeś z prądu na minimum pół godziny ?
 
Do góry