S90C klik przy włączeniu i wyłączeniu

Fatumx

New member
Witam, zakupiłem telewizor S90C i przy włączeniu i wyłączeniu słychać "klik". Zdaję sobie sprawę że jest to prawdopodobnie spowodowane tym że zaczyna płynąć prąd do urządzenia, ale czy jest to normalne zachowanie? W przeciągu jednego tygodnia miałem dwa te same modele telewizora (pierwszy miał uszkodzoną matrycę i poszedł do zwrotu) i wydaje mi się że w pierwszym nie było to słyszalne. Czy jest to wada urządzenia czy tak powinno/może być i nie muszę na to zwracać uwagi?
 

luck76

Well-known member
Witam, zakupiłem telewizor S90C i przy włączeniu i wyłączeniu słychać "klik". Zdaję sobie sprawę że jest to prawdopodobnie spowodowane tym że zaczyna płynąć prąd do urządzenia, ale czy jest to normalne zachowanie? W przeciągu jednego tygodnia miałem dwa te same modele telewizora (pierwszy miał uszkodzoną matrycę i poszedł do zwrotu) i wydaje mi się że w pierwszym nie było to słyszalne. Czy jest to wada urządzenia czy tak powinno/może być i nie muszę na to zwracać uwagi?
W x95k też mam klik :)
 

Fatumx

New member
W Samsungu też mi potwierdzili że tak może być i może nawet po pewnym czasie zniknąć. Ja na pewno już tego nie usłyszę bo TV zwrócony.
 

Fatumx

New member
zależało mi tylko na PS5 i o ile pierwszy model z uszkodzeniem miał piękny ostry, obraz i nic w nim nie klikało, ani nie strzelało, to drugi nie był tak ostry, wyglądał jak FHD to miał jeszcze te denerwujące dźwięki. S90C prawie wszędzie jest opisywany jako TV idealny, jak się na nim zawiodłem.
 
Do góry