Rysy na obudowie TV

Marcin1108

New member
Witam, posiadam taki telewizor:

32LG5000
[Linku do strony nie mogę dać bo nie mam 5 postów]

Jak widać na zdjęciach telewizor posiada taką "świecącą" obudowę i po jakimś czasie użytkowania ta obudowa uległa małemu uszkodzeniu, tzn. ma dwie niewielkie rysy około 1 cm, po lewej stronie. Dałoby się jakoś je usunąć, albo zrobić tak, aby nie było ich tak widać?

Rysy te nie są wielkie, najprawdopodobniej powstały podczas przenoszenia telewizora.

PS. W instrukcji obsługi napisali żeby obudowę czyścićw takich sposób.
"Aby usunąć kurz lub brud z obudowy, należy przetrzeć ją miękką, suchą, niestrzępiącą się szmatką.
Nie wolno używać wilgotnej szmatki."
 

RheeTCT

New member
Sprawa jest trudna.Wszystko zależy od tworzywa i od głębokości tych rys.Jeśli są b.płytkie to można spróbować przetrzeć to miejsce pastą polerską.Ale trzeba się liczyć z tym,że będzie jeszcze gorzej.Niektóre tworzywa źle reagują na takie zabiegi.Najdelikatniej by było przetrzeć b.lekko mleczkiem do karoserii samoch.(np.Plastmal)Ale koniecznie trzeba zrobić najpierw próbę w niewidocznym miejscu.Jeśli rysy są głębokie to nic sie nie da zrobic.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Tych rys chyba lepiej nie ruszać. Do czyszczenia polecam mikrofibrę bardzo lekko nasączoną wodą. Spawdziłem na swoim Samie. Działa.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie skorzystać z past ściernych do nabłyszczania aut. Ten wątek juz był - musisz poszukać na forum.
 
Do góry