Różnice pomiędzy LM960V a LW980S ?

Pitt

New member
Witajcie,

Mam pytanie odnośnie topowego modelu LG o symbolu 55LM960V - czym on się różni od modelu LG 55LW980S ?


Będę wdzięczny za konstruktywne odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 

szewi1

Member
hej,
Glownie roznia sie designem!
LM960v - jeszcze ciensza ramka (w zasadzie jej brak),
objawia sie to tym jak wylaczysz TV to masz jednolita czarna tafle, a jak wlaczysz to w zasadzie wszystko jest ekranem - cos jak w bezramkowych Samsungach
w 980s tez masz jednolita tafle ale masz czarna grubsza ramke i szare odbijajace lustro w srodku - ogolnie nie przeszkadza ale rzecz gustu.
LM ma szybsze przetwarzanie, tj mocniejszy procesor obliczeniowy wielordzeniowy (choc przyznam sie ze ten w LW nie jest wcale wolny wg mnie przy przegladaniu neta itp)
LM ma ponoc lepsze opcje ustawienia glebi 3d (wg zapewnien sprzedawcy)
LM ma sterowanie glosem, ale jeszcze w tym sofcie nie dziala (inny pilot motion magic z wbudowanym mikrofonem)
Full led i obraz to raczej to samo, choc jesli chodzi o ilosc stref podswietlania w LM to nie wiadomo - ale tutaj moze byc rozczarowanie nawet wieksze niz bylo po zapowiedziach w LW980s - gdzies czytalem z LG tlumaczy ze sa 24 strefy tylko.
Reszta to to samo.
Generalnie teraz wydaj sie ze niezla opcja jest kupno lw980s ktory wygladem nie grzeszy, a cenowo jest o 1/3 tanszy oferujac podobne opcje (jelsi ktos chce miec pasywne 3d i full led).
Jesli zalezy tylko na wygladzie mozna doplacic, bo wygladem LM miazdzy.
 

durius

New member
Mam wielka prośbę do znających się na rzeczy.
Jakieś dwa tygodnie temu kupiłem LG55LM960V.
Problem jest w tym że filmy z IPLA,do tej pory odbierałem z laptopa poprzez kabel HDMI na TV.
Od kiedy mam ten model ,można bezpośrednio odbierać na TV,poprzez Wii Fii.Tak tez zrobiłem.
Ale pojawił się problem że TV żąda programu Silverlight.Czego nie żądał laptop (mniejsza z tym-może nie potrzebował).Chciałem, ale nie można zainstalować tego pliku na tym TV.Czy coś robię żle .
Przy instalacji pyta mnie także jaki system posiadam(a ja nie mam pojęcia).
32-bit'y czy 64-bit'y.Proszę o szybką pomoc.
Co do LG to świetny sprzęt.Oprócz tego że czekałem rok czasu na spadek ceny.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kliknij na kompie w panel sterowania,póżniej system,typ systemu?Już wiesz jaki masz system ,teraz zainstaluj na kompie nie na TV program Silverlight.Myśle,że to o to chodzi?-sprawdż.
 

enforces

New member
na ceneo i na skąpcu już 55LW980S niedostępny. Co do parametrów są one bardzo podobne. LM to nowszy model. Clarity Index jest taki sam, kąty tak samo. Klasa energetyczna tez jest taka sama. Z tego co widzę LM ma chyba lepsze głośniki.
 
Do góry