Rozbudowa zestawu onkyo 686 + kef e305

kh8

New member
Cześc
Mam zestawk KEF e305 podlaczony pod Onkyo 686. Mam specyficzne ustawienie salonu wiec nie za bardzo mam jak postawic kolumny podlogowe / polkowe 5.1. Z racji tego ze kef e305 gra w miare sensownie, a poza tym fajnie wyglada pod wzgędem designu postanowiłem robudowac swoj zestaw.

Pierwsza opcja 7,2 to dodac 2 satelitki i drugi subwoofer taki sam jak już mam z zestawu. Czy to ma sens czy nie lepiej dokupić sub innej firmy (jaki konkretnie) , który fajnie zgra mi się z posiadanym już zestawem (postawic go przy tv a ten z zestawu postawic po drugiej stronie pokoju przy kanapie)

Druga opcja satelitki, które mam powieszone przy tv dać na srodek, a na front dokupić jakieś inne głosniki (nie zaduże ocywiscie) i centralny, które brzemieniowo dobrze zgają mi sie z satelitakami na środku i z tyłu. Z subem opcja jak powyżej

Ewentualnie jakieskolumny podlogowe, które są bardz wąskie (jakie ?)

Z góry dzieki za wszystkie podpowiedzi
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ile masz max kasy na drugi SUB ?
Ile masz max kasy na kolumny ?
Możesz wkleić zdjęcia -będzie znacznie łatwiej doradzić .
 

kh8

New member
A ile masz max kasy na drugi SUB ?
Ile masz max kasy na kolumny ?
Możesz wkleić zdjęcia -będzie znacznie łatwiej doradzić .

Jezeli wymienialbym caly zeestaw to na kolumny ok.5k
Jezeli dokupowal sub to ok. 2k

PXL_20211018_102145717.jpg
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Suba kup sobie rela a onkyo wymień***na coś (srebrny)***innego bo z tym amplitunerem zawsze coś***ci będzie brakować już nie wspomnę o jego kalibracji z dwoma subami jak on sobie z jednym nie daje..

Zajebisty design mają***te satelitki.
 
Do góry