Rejestracja DiviX

olech90

New member
Witam, zarejestrowałem telewizor LA660s ale nie mogę odtworzyć filmu avi. Czy będzie potrzebna konwersja danego filmu ?
 

piotreek88

New member
Przywróć ustawienia fabryczne telewizora.

Ja miałem problem z płynnością odtwarzania filmów z dysku 2tb, po zresetowaniu totalnie telewizora i ponownej konfiguracji problem się rozwiązał i wszystko śmiga jak marzenie.

Tak swoją drogą, to jak łaziłem po sklepach z pendrive, to lg łyknął wszystko co na nim miałem, panasonic już nie bardzo. Także jeśli chodzi o odtwarzanie filmów z usb to lg ma bardzo dobrze to zrobione, bo i można wybrać rozmiar napisów, ich kolor, język, czy ścieżkę dźwiękową, jeśli oczywiście plik ma to w sobie zaszyte.
 

tlx

Member
rejestracja jest potrzebna tylko do filmów ze znacznikiem (zakupionych,VOD itd)
zwykłe "domowej roboty" będą chodzić bez problemów
 

Disto

New member
Bez reklam
zwykłe "domowej roboty" będą chodzić bez problemów

Bywaja wyjątki od tej reguły. Mam takiego jednego divxa, którego żaden LG'ik tv nie chce czytać, a inne marki nie maja z nim problemów. Co ciekawe, moje kino d. [LG] radzi sobie z nim bez problemu.
 

olech90

New member
Przywrocilem ustawienia fabryczne i nadal nic. Gdy próbuje włączyć film z pendrive wyskakuje okienko ten format pliku jest nie obslugiwany czy wlaczyc inny. Moje filmy w nazwie maja końcówkę film.avi probowalem nawet przez dlna i dalej nic.
 

piotreek88

New member
To są dwie opcje:

masz uszkodzony tv
masz jakiegoś pecha i wszystkie filmy są w dziwnym formacie


Mi się jeszcze nie przytrafiło, żeby jakiegoś pliku nie odczytał
 
Do góry