Radio samochodowe DIN 2

bumtarara

Member
Szukam radia do samochodu do 1000 zł w zasadzie używane bo nowego nie kupie zapewne z moimi wymaganiami, mam w aucie głośniki Dynaudio 8x90 wat znalazłem pare ciekawych modeli, ale natrafiłem na dwa modele nowe za około 700 zł firma blow tylko chciałbym znać opinie dźwięku jak do gra czy warto pchać sie w tą markę a konkretnie chodzi mi o firmę projack 7168a6pro, co to takiego bo jest nafaszerowane bajerami ale bardziej interesuje jak to gra, może ktoś miał styczność z podobnymi wynalazkami podzielił by sie sugestią
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW - mamy takie 2 DIn chyba JVC , nowe - na wyprzedaży.
Nie znam tej firmy.
Na jakim nafaszerowaniu CI zależy ?
 

bumtarara

Member
Zakupiłem radio za 700 zł Clariona z rocznika 2014/15 model nx405, radio jak nówka żadnej ryski jak ze sklepu przemawiała cena względem stanu faktycznego urządzenia, w tym też był to model z wyższej półki cenowej, jest navigacja Igo możliwości odtwarzania audio wideo z różnych nośników, Hdmi , głośnomówiący zestaw z wbudowanym mikrofonem z możliwością podpięcia zewnętrznego, 2 strefy audio video, ekran 6.2 cala WVGA wyjście na kamery cofania, bluetooth, przesyłanie obrazu ze smartfona przez hdmi czysty dźwięk możliwości i regulacji basu, jest też możliwość podłączenia dysku twardego o pojemności 500 gb który mam właśnie a aucie i działa bez problemu, i wiele innych, jedyne wady to brak egualizera jak miałem w pionnerze avh 3200bt z roku 2010 który miał ekran 5.8 cala i brak fizycznych przycisków do wyłączania wyświetlacza tylko poprzez ekran dotykowy, do wady można zaliczyć reakcja na dotyk odrobinę powolny ale nie tak żeby wpadać w ściekłość, i jak dla mnie wadą jest Windows CE zamiast Android ale ogólnie jest zadowolenie bo wymienione tu opcje mi wystarczają a jest jeszcze innym możliwości których nie wymieniałem za tą cenę i stan faktyczny urządzenia to dobry zakup
 
Do góry