Quadral Quintas 5000 czy Klipsch F10 set

Garett

New member
Witam pytanko mam bardziej odnosnie Klipsch-a czy zagraja lepiej niz Quadrale 5000 ?? Quadrala posiadam od dwóch lat i szczególnie nie narzekam , ponieważ musze kupić drugi zestaw głośników (wyprowadzka) zapytanko mam czy kupic ponownie qq czy moze spróbować klipsch? Jakieś opinie ?, a dodam ze beda grały na Denon x-1000 w pom 17m2 z subem Energy power suB12
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Quintas była pomyślana jako seria kolumn dla mniej wymagających użytkowników ,dla bardziej wymagających Quadral przygotował serię Phonologue

Klipch są lepszymi głośnikami ,chociaż brzmieniowo są bardzo podobne ,jeżeli podoba Ci się brzmienie kolumn Quintas to nie rozczarują F10 .Jeżeli chcesz większej kultury brzmienia to coś z serii Studio JBL

A tak na marginesie nie za dużo tego sprzętu w 17 metrach ?
 

Garett

New member
Temat do przemyślenia jednak dzięki za podpowiedzi JBL jak najbardziej za choć to juz troszke wyższa półka i budżet większy potrzebny, a czy coś z tagi warto porównać do tego wyboru? zastanawiam się też nad TAV-806 lub ew 606
 
Ostatnia edycja:

Garett

New member
Chyba wybór padnie na Klipsch duzo pozytywnych komentarzy na ich temat choć design dla mnie tako sobie ale mam nadzieje że przebiją quadrale z których tez byłem zadowolony ;)
 
Do góry