Qe65q7*

Rekin20

New member
Witam,
Który model Samsunga z siódmej serii jest najlepszy?
Czym one się w ogóle różnią?
Warto dokładać do Q80T?

QE65Q70T
QE65Q74T
QE65Q75T
QE65Q77T
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystkie wymienione to ten sam model. Różnią się szczegółami ( np.metalowy pilot).
Czy warto dokładać do 80siątki ? Jak się ma kasę to zawsze warto mieć wyższy model i większą przyjemność obcowania z lepszym sprzętem.
 

Petru23

Banned
Q70t ma niższy współczynnik jakości obrazu od pozostałych. Na PQI składa się jasność, kolory, kontrast i czerń. Tak mi w Samsungu powiedzieli.
 

Petru23

Banned
Trzeba zobaczyć, który jest na media Markt i unikać. Właśnie spotkałem kolegę, co w Niemców i na produkcji elektroniki jakiejś robi i mówi, że ma media idzie najgorszy sort.
Wiedziałem, że są serię na dane markety ale nie sądzę, że ma to aż takie przełożenie na jakość.
Tak jak ma markety budowlane Cersanit, geberity, Krosno, beckersy itp są gownianej jakości to okazuje się, że sprzęt też.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie o miejscu produkcji tylko o miejscu dystrybucji. Media Markt ,Expert, Neonet, każdy ma inną cyferkę na końcu. Czyli TV prawie taki sam ale trochę inaczej oznaczony, Wiem że czwórka na końcu to metalowy pilot , zero plastykowy. Na innych jest różnie.
 

Petru23

Banned
Tylko 0 to plastik i niższe PQI. A te na media podobno najgorsza jakość.
Miejsce dystrybucji trochę nie bardzo, bo po marketach możesz mieć wszystkie wersje w jednym sklepie w różnej cenie. Tak, to byś miał np 4 tylko w MM, 5 tylko w Expert ma 7 tylk w euro (przykładowo). A nie jest tak.

Tak czy inaczej - dajcie znać gdzie wyprodukowane są Wasze TV
 
Ostatnia edycja:

konradbp

New member
Euro, ma w ofercie Q75T, Q77T i Q74T więc raczej odpada opcja, że numer Q7X zależy od dystrybutora.
Ja mam Q75T ze sklepu Samsung, pilot metalowy.
 
Do góry