QE55Q90 za 5699zł

Zulus

Member
Dotknij palcem panelu, zrobi się fala jakby ktoś rzucił kamień do wody. Nie uznaję takich telewizorów. To nie są telewizory, to są półprodukty. Nigdy czegoś takiego nie kupię. Jeżeli któraś z firm chce, żebym kupił ich tv, to musi być panel za szkłem. Tajniacy z tych firm czytają te fora i od dawna wiedzą, że ich półprodukty nie są dla mnie. Mówię oczywiście o LCD. Oledy już są lepiej wykonane pod tym względem. Ale obecnie nie ma nowych. Wszystko w sklepach, to starocie z ubiegłego roku.
 

feromann

Member
Dotknij palcem panelu, zrobi się fala jakby ktoś rzucił kamień do wody. Nie uznaję takich telewizorów. To nie są telewizory, to są półprodukty. Nigdy czegoś takiego nie kupię. Jeżeli któraś z firm chce, żebym kupił ich tv, to musi być panel za szkłem. Tajniacy z tych firm czytają te fora i od dawna wiedzą, że ich półprodukty nie są dla mnie. Mówię oczywiście o LCD. Oledy już są lepiej wykonane pod tym względem. Ale obecnie nie ma nowych. Wszystko w sklepach, to starocie z ubiegłego roku.
no wiesz,żadna technologia nie jest idealna dopiero,może micro Led coś zmieni,cena z:neutral:a q90 wydaje się że była dobra bo już wszystkie sprzedały się na pniu.
z nowymi modelami,może być różnie i mogą być bardzo drogie bo fabryki stoją ,złoty szybuje w dół,a do tego jest dziwna tendencja,że czym nowszy model to gorszy,dotyczy to lcd Sony i Samsunga
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ile masz max kasy?
Jakie masz potrzeby ?
Jaka odległość od ekranu ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 
Do góry