Q67auu czy q67bau ?

adam80

Member
Moim zdaniem nic lepszego w tej cenie nie kupisz, miałem go w wersji 50 cali, podświetlenie w moim było idealne, aż trudno było uwierzyć że to jest podświetlenie krawędziowe, kupuj z możliwością zwrotu, w razie jak by się trafił jakiś trefny egzemplarz.
 

damiano19844

New member
dzisiaj oglądałem go w sklepie i obraz podobał mi się w porównaniu do konkurencji w podobnych cenach. Jak będzie współpracował z telewizja kablową upc ? Jak sie załatwia z możliwością zwrotu ? rozmawiałem na infolinii z Panią i powiedziała mi że nie można tak sobie wysłać telewizora bo mam taką zachciankę. musze wysłać do pruszkowa i oni ocenią czy zwrócić mi pieniądze czy telewizor
 
Ostatnia edycja:

adam80

Member
U mnie chodził z modułem CI+ od UPC bez żadnych problemów. Przy zakupie przez Internet 14 dni do zwrotu jest ustawowe, kiedyś w MM można było zwrócić w każdym sklepie (przy zakupie online)
 

adam80

Member
Wystarczy i jeden dzień, by wieczorem przetestować podświetlenie, należy tylko pamiętać aby w zaciemnionym pokoju, nie ustawiać na max podświetlenia (w menu Samsunga Jasność) bo wtedy zawsze jakiś clouding wyskoczy.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Moim zdaniem warto rozważyć TCL C635, przynajmniej 50 i 55" na moje oko mają lepszy obraz i design.

Powiem wam, że Samsung 43BU8002 ma lepszy obraz niż 43Q67B... Nie wiem jaką matrycę tam wsadzili... ale moim zdaniem to hit w 43".
 

mpDante

Member
Bez reklam
Moim zdaniem warto rozważyć TCL C635, przynajmniej 50 i 55" na moje oko mają lepszy obraz i design od Samsunga.

Powiem wam, że Samsung 43BU8002 ma lepszy obraz niż 43Q67B... Nie wiem jaką matrycę tam wsadzili... ale to hit w 43", ostatnio w promce znikały nam poniżej 1800zł. Nawet identycznie wygląda jak Q67B.
 

damiano19844

New member
Miałem te 2 samsungi obok siebie w media markt i q67 bez porównania lepszy. Ostrzejszy, jaśniejszy. A.mozecie mi powiedzieć czy 43q67aau ma kodek aptx bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji
 
Do góry