Pytanie o matrycę - SAMSUNG 32' H5500

glmz11

New member
Witam Pany.
Znajomy chciał wyrzucić taki telewizor, ze wzgledu na to ze upadł i zbiła się matryca. Telewizor odpala gra spiewa i tanczy, lecz wiadomo obraz rozlany strasznie i zbity. Pytanie do was jest następujące:
Znalazłem taką oto aukcje:
w w w . olx.pl /oferta/ matryce-lg-sharp-samsung

-sony-32-55-cali-nowe-nowa-dostawa-CID99-IDfphQZ.html#a0c2049748

(muszę w odstępach wstawic link, bo mam za mało postów)

Dzwoniłem do gościa i mówi ze w tych TVikach to matryce sa wszystkie takie same i bedzie pasowało do tego modelu na 100%, nowa zafoliowana zapakowana no cacy. Naczytałem sie gdzieś ze matryca musi byc tylko i wyłacznie od tego modelu co była, ze bla bla bla. Wzniesienia internautów. Proste i szybkie pytanie do Was Panowie, czy rzeczywiscie to ma prawo działac, jeżeli zakupie taką matrycę? Koszt takiej przyjemnosci to 360 zł. Nie chciałbym sie wpakować i zostac z tą "nową" matryca, bo nie bedzie pasowała.

Wspomnę ze chciałem go sprzedać i mialem duze zainteresowanie za 200 zł na olx za cały ten telewizor, ludzie się po protu zabijali o niego. Skłoniło mnie to do chęci naprawy, no bo jak to jest ze innym się to moze opłacać a ja go oddam za grosze. Stąd właśnie wylądowałem u was - specjalistów Panowie. Po wczesniejszym dzwonieniu do "serwisów" reakcja wiadoma: " Panie matryca tylko oryginalna ale sie nie opłaca bo droższa niz TV i wez Pan to wywal"

Proszę was o radę, bo w kwestii telewizorów - matryc jestem laikiem.
Pozdrawiam, życzę wesołych świąt i czekam na odpowiedz.
 

Marcin 3105

New member
Witam jeśli chce pan kupić do tego tv matryce z olx niech panu poda sprzedawca model matrycy np jak w samsungu A1AFOV TRZEBA WEJŚĆ w menu serwisowe czy taka matryca występuje żeby przełączy bo moze nie być niektórych funkcji. Ale jak pan chce i jest nie droga można zaryzykować mi jak serwis wymienił na inną niz była w tv to obraz był do bani
 
Do góry