Pylon Sapphire 25 jaki amplituner

adarkar

New member
Stałem się posiadaczem kolumn Pylon Sapphire 25 (4 Ohm) i muszę do tych kolumn kupić jakiś amplituner budżetowo. Docelowo będzie to 5.1 lub 7.1. Zależnie od budżetu i waszej pomocy.
 

barburian

New member
Bez reklam
Ampli

Stałem się posiadaczem kolumn Pylon Sapphire 25 (4 Ohm) i muszę do tych kolumn kupić jakiś amplituner budżetowo. Docelowo będzie to 5.1 lub 7.1. Zależnie od budżetu i waszej pomocy.

Po diabła Ci to 5.1 czy 7.1 . Kup sobie Marantza Nr 1200 i to wystarczy .
 

DarkMag

New member
No to za dużego wyboru nie masz. Onkyo wypadło z obiegu i już raczej go nie dostaniesz, Marantz za drogi. Pozostaje Denon i ... Yamaha.
 

adarkar

New member
Mam Denon AVR-X 2400 i nie podoba mi się. Źle do brałem do kolumn albo to po prostu słaby amplituner. (W KD ok. ale stereo kiepskie).
 

DarkMag

New member
Pionki i Onkyo już bardzo ciężko dostać. Nowe modele też pod znakiem zapytania. Możesz spróbować z jakimś wyższym modelem Denona, może Ci podpasuje. A jak nie to wzmacniacz. Ale X2400 nie ma pre-out na wzmacniacz.
 

marstef

Member
Bez reklam
Pionki i Onkyo już bardzo ciężko dostać. Nowe modele też pod znakiem zapytania. Możesz spróbować z jakimś wyższym modelem Denona, może Ci podpasuje. A jak nie to wzmacniacz. Ale X2400 nie ma pre-out na wzmacniacz.


To fakt, ostatni amplituner z serii VSX z pre-outem na fronty to 924. Z nowych to od SC-LX504 w górę posiadają to wyjście, a szkoda.
 
Do góry