Pylon Audio Onyks 30

rafaroma

New member
Witam,
Co myślcie o w/w kolumnach do 40m2 i NAD C372 do muzyki disco a'la lata 70 i 80 + ballady rockowe.
Czytam dużo pozytywnych opinii o JBL Studio 290, ale cena razy dwa.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Myślę że się nadadzą do takiej muzyki .Dobrze kombinujesz ze wzmacniaczem co prawda aby wydobyć pełne jego zalety potrzeba lepszych kolumn ,ale obrałeś dobry kierunek :)
 

rafaroma

New member
Zawsze zastanawiałem się ja grają Cerwin-Vega XLS-215 (naturalnie cena - wiem nie ta sama) lub tańsze Cerwin-Vega VE-12, w porównaniu do np. Altus 300 lub cenionych Klipsch RF-82 II czy wspomnianych JBL Studio 290? Poruszam się w/w muzyce i w stosunku do niej chciałbym się odnosić.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo ,że JBL Studio 290 to jest inna klasa niż Cerwin Vega czy Onyx .Amerykański konkurent deklasuje te kolumny ,dlatego nie jest to dobre porównanie

W przypadku kolumn jest jeszcze jedna opcja - Heco Victa seria 5xx ,to co prawda budżetowa linia kolumn ale brzmieniowo nie będzie gorzej od Pylon Audio .W budżecie się, zmieścisz przy odrobinie szczęścia można pomyśleć o serii 7xx to większe kolumny ,na 40metrów jak znalazł będziesz mógł głośniej pograć
 
Do góry