Puszczanie filmów w lokalu

GracX

New member
Bez reklam
Witam chciałbym was się zapytać jak wygląda to prawnie? chodzi rzecz jasna o oryginalne płyty blue-ray raz takie coś zorganizowałem i to poprzez zwykłą telewizję (avatar) zainteresowanie ogromne duży ekran z pizzą i piwkiem nie chcę jednak ryzykować że ktoś zadzwoni i dostanę jakąś karę.

Pozdrawiam
 

tiki-taki

New member
Radzę dowiedzieć się w ZAiKS-ie bo może to sporo kosztować... Niestety nie powiem Ci ile, ale znajomy w barze miał radio które nawet nie było podłączone do prądu i gdy przyszła kontrola, dostał za nie karę gdyż nie oplacił w tym przypadku abonamentu RTV... Nie pomogły nawet sądy bo sąd stwierdził że owszem w czasie kontroli radio nie było włączone, ale zawsze po lub przed kontrolą radio może lub mogło być użyte bla bla bla i karę trzeba było zapłacić.
 

GracX

New member
Bez reklam
ja nie moge jednak Polska to kraj bardzo dziwny ostatnio sporą furore robią wydarzenia w systemie PPV każdy woli przyjść do nas i wydać 40zł na dobrą pizze z browarkiem zamiast opacać walkę ciekawe czy do tego też by sie mogli przysadzić? jakby nie było opłaciłem walkę tak samo z orginalnym filmem zakupiłem go... czy ktoś robi kontrole w domu i daje karę za to że np koledzy oglądają ze mna? jak tak można maja kupić swój egzemplarz :D makabra...
 
Do góry