PS3 na LCD czy PLAZME

anield

New member
PS3 na LCD czy PLAZME:hmm:

Mam duży problem!
Czytam na tym forum, jaki TV będzie najlepszy na PS3 i są opinie różne inni mówią ze PS3 na PLAZMIE to CUDO inni mówią ze na PLAZMIE pojawiają się jakieś zielone cienie czy tła znowu inni mówią ze jak grac na PS3 to tylko na LCD
Może ktoś mi to wyjaśnić tak żebym nie miał żadnych wątpliwości:confused:
Bo szczerze mówiąc to ja już zgłupiałem jak tak to wszystko czytam:confused:

CHCE SPROSTOWANIA na to wszystko, bo teraz to jestem zagubiony HELP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moja powyższa odpowiedź pasuje także i do tego pytania.

Zwolenicy plazmy napiszą, że na plaźmie a zwolennicy LCD, że na LCD.

Wywołasz tylko kolejną wojnę plazma czy LCD.

Pozdrawiam,
 

anield

New member
no tak masz racje
ale chyba ma ktos porównanie?
moze ktos grał na plazmie i na lcd i moze sie wypowiedziec na ten temat
i obalic wszystkie mity:grin:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nikomu się to do tej pory nie udało. Odbiór obrazu jestrzeczą bardzo subiektywną. Moim zdaniem najlepiej będzie, jeśli sam spróbujesz dokonać takiego porównania.

ArtS :)
 

anield

New member
jasne ze bym sam chciał to przetestowac ale nie mam gdzie:(
i tu jest problem
a po 2 to jakbym miał gdzie to testowac to nie było by tematu:grin:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak to nie masz gdzie?

Zamów sobie prezentację od KiKiego tylko najpierw załatw sobie PS3.

Pozdrawiam,
 

Leszczu

New member
pewnie ze na LCD lcd jest stwozony do gier i do ostergo kontrastu
zobacz sobie sony x3500 jak na nim smigaja gry na 52 cale to szczeka ci opadnie.
 

azbest84

New member
A czy na plazmie nie będzie problemu wypalania stałych elementów, których w grze jest bardzo dużo? To zawsze dla mnie dyskredytowało plazmę. Wolałbym sobie kupić plazmę, ale czasem gram w ps3 i obawiam się o wypalanie.
Na lcd wygląda ps3 "lepiej". Bardziej efektownie, bo w grach nie szukamy neutralności.
 

azbest84

New member
... i to mnie denerwuje w plazmach. Czasem z generacj na generacje może być coraz dłuższe, ale to dłuższe to nie wiadomo o ile. Najgorsze rzecz w życiu to płacić i się stresować. Dlatego plazma do gier odpada. P.S. Gry czasem wciągają i nie masz ochoty na kilka chwil wyłączać gry, aby poleciał jakiś inny obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli w pierwszych dniach nie będziesz przesiadywał na jednej grze kilkanaście godzin , to nie musisz się martwić o powidoki.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
temat już był, miałem podobny problem i wybrałem plazme mimo ze wczesniej mialem lcd full hd, sprawdź w sklepie a sam się przekonasz, z plazmy jestem zdecydowanie bardziej zadowolony niż z lcd a była to toshiba więc niby nie byle co.
 

kts

New member
Leszczu napisał:"pewnie ze na LCD lcd jest stwozony do gier i do ostergo kontrastu zobacz sobie sony x3500 jak na nim smigaja gry na 52 cale to szczeka ci opadnie."

...Szczeka to mi opadła jak w CoD4 zobaczyłem okropne smużenie w ciemnych pomieszczeniach na X3500 (takk to niby najwyza pułka w sonym), więc czym predzej "wbilem preta" w ten TV i teraz gram komfortowo na Kurasie..... i wszystko jasne:eek:k:
 
Do góry