ps3 60 gb + linux allegro

bananoke

New member
Witam , dostalem maly prezent od kumpla ktory wyjechal z kraju mianowicie jego ps3 wersje 60 gb + tekken 5 ma na dysku zainstalowanego linuxa + 1 pad ds3 gwarancja sie chyba skonczyla , jako iz teraz mam 2x ps3 chcialbym sie jej pozbyc , czy jest szansa na wyciagniecie za to ps3 okolo 1000 zl?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Szansa jest. Nawet całkiem duża. Obecnie na allegro PS3 60GB "chodzi" od 800 (uszkodzona obudowa) do 1200PLN (jak z większą liczbą gier, to więcej).
 

Dymis

New member
Niecały rok temu za PS3 60GB dwa pady i dwie gierki zapłaciłem niecałe 1500zł więc myślę, że spokojnie ponad 1000zł dostaniesz za tą konsole szczególnie, że jest to najlepsza wersja :)
 

bananoke

New member
Dymis napisał:
Niecały rok temu za PS3 60GB dwa pady i dwie gierki zapłaciłem niecałe 1500zł więc myślę, że spokojnie ponad 1000zł dostaniesz za tą konsole szczególnie, że jest to najlepsza wersja :)

najlepsza? oO dlaczego :S gdzies sie naczytalem ze jest jakas kompatybilnosc wstecz ale kazdy mowi inaczej

bo jesli mialo by to sens to sprzedalbym moja 80 gb a zostawil ta 60siatke :)

topic:
dzieki za odpowiedz
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Najlepsza, bo ma:
- kompatybilność sprzętową wsteczną z PS2 (co prawda nie w 100%, ale w większość gier z PS2 da się pograć),
- czytniki kart,
- cztery porty USB zamiast dwóch,
- możliwość odczytu SACD, która też została wycięta w 80GB.
Z większych różnic, to chyba wszystko.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
PS 3 60GB ma kompatybilosc wsteczna z PS 2 i PSX, ale programowa, sprzetowa (emotion engine na pokladzie-serce ps 2) miala wersja pierwotna 80GB na rynek amerykański.
 

zbynio81

Member
najlepiej wystaw na aukcję i otrzymasz tyle ile dadza najwiecej. napewno 1000zł dostaniesz. O ile jest to ta wersja na której chodza gry z PS2 i PSX.
ja za swoja otrzymalem prawie 1600zł i kupilem nowa za duzo mniej.
 
Do góry