Przycinanie sie filmów na blu-rayu.

zubek29

New member
Witam. Mam pewien problem ze swoim blu-rayem. Odtwarzacz jaki posiadam to blu-ray Onkyo BD-SP309 a telewizor to SONY KDL-52v5610. Przy oglądaniu filmów przez blu-raya z podłączonego pen-driva, obraz przy większości filmów nie ma płynności. Nie mówię o jakichś mocnych ścinach czy coś tylko po prostu o w sumie dużym braku płynności. Powiem od razu że to nie wina pen-driva bo ostatnio podłączałem go do innego telewizora który ma funkcję oglądania filmów przez USB i wszystko chodziło cudnie. W odtwarzaczu jest najnowszy firmware więc to też raczej nie wina aktualizacji. Teraz moje pytanie; co można zrobić aby filmy odtwarzane z pen-driva chodziły na moim blu-rayu tak jak filmy chodzić powinny- płynnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jeszcze jedno pytanie: może jest jakaś możliwość odtworzenia filmów przez pen-driva podłączonego do telewizora który USB posiada tylko do tego żeby odtwarzać filmy i zdjęcia z podłączonych kamer i aparatów SONY? Tak właśnie sobie pomyślałem jakby przekonwertować filmy np. z .mkv na format w którym są filmy z aparatów i kamer SONY to może by TV zaczął i je odtwarzać.
 
Do góry