Przesiadka z HK AVR260 na Denon X2200W?

alkebab

New member
Witam. Chodzi mi po głowie zmiana amplitunera HK avr260. Chciałem zakupić coś nowszego przede wszystkim z dwoma wyjściami hdmi co by dodatkowo podłączyć projektor. Do tego żeby osiadał Wifi, USB i obsługę radia internetowego. Ampli wykorzystuje w 80% do oglądania filmów, reszta to radio i muza z cd. Teraz pytanie czy Denon X2200W będzie dobrym wyborem i czy jakość dźwięku będzie lepsza od tej z hk? Kolumny jakie posiadam to Monitor audio MR6 plus sub Jamo J10.
Pozdro
 
Musiałbyś sam posłuchać.
Zamiast Denon2200w to lepiej 3200w model kupić, masz w nim "pre out" a cenowo dużo się nie różnią, jeśli chodzi o odpowiednik cenowy to Marantz5010 lub Onkyo656, Denon i Marantz to są bracia.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
X2200W to dobry wobor. Jesli w przyszlosci nie bedziesz chciał korzystac z wzmacniacza stereo

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

alkebab

New member
No różnica w cenie miedzy x2200w a x3200w to około 1tys wiec jednak sporo. Co do wzmacniacza to raczej nie przewiduje. Co do Marantza to jakoś nie pasuje mi jego wygląd jak dla mnie jest brzydki. Wiem, że ważniejsza jakość dźwięku ale jakoś ten design mi nie pasuje. A jak z jakością dźwieku w porównaniu z harmanem?
 
Ostatnia edycja:
Jeśli nie zależy na "pre-out" i wygląd nie odpowiada to oczywiście D2200w będzie ok, co do Harmana to nie wiem. Musiałbyś się udać na test tylko samemu przekonasz się jak to gra.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

RAF1977

Banned
Mi się jakoś też wygląd marantza nie bardzo widział ale kupiłem amplituner, bo był w dobrej cenie.
Teraz do kupiłem końcówkę mocy marantza i CD i podobają mi się coraz bardziej, z wyglądu.
Bo grały ładnie od początku😀
Jestem zaskoczony, jak dobry wzmacniacz słuchawkowy jest wbudowany w CD.
Może nie jest wybitny ale zyskuje bardzo dużo ma tym że dźwięk z cd idzie prosto do słuchawek, pomijając całą drogę do amplitunera i poprzez amplituner.
Generalnie chodzi o to, że z CD mam lepszy dźwięk na słuchawkach, niż z o wiele więcej droższego amplitunera.
 
Ostatnia edycja:
Do góry