Przenośne audio do łazienki i na taras

enzo89

Member
Witam, co można kupić do słuchania muzyki w łazience. Jeśli chodzi o budżet to wiadomo im taniej tym lepiej, jednak chciałbym uzyskać dobrą jakość i trochę mocy. Są głośniki sufitowe ale czy to dobra opcja? Wolałbym coś przenośnego (bezprzewodowego), żeby można byłoby puścic muzykę zależnie od sytuacji na tarasie czy to w łazience. Zależy mi na połączeniu z telefonem i zdalnym sterowaniu. Tutaj chyba najlepiej sprawdziłby się soundbar. Czy polecicie coś konkretnego?
 

iT!T

Member
Jak do łazienki to nawet najtańszy JBL GO2 wystarczy, jak na swoją cenę gra bardzo zadowalająco, do tego jest wodoszczelny i mega kompaktowy. Na tarasie to już ciut gorzej bo to otwarta przestrzeń, więc przydałoby się więcej mocy (tu sprawdzi się któryś z większych braci z rodziny JBL), no chyba że ma stać na stoliczku i przygrywać do kawki to i GO2 ogarnie ;)
 

enzo89

Member
Czyli JBL zagra lepiej od soundbara? Używam w domu JBL Studio 290 i grają na 5. Jeśli jakość będzie porównywalna byłoby mega.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
To chcesz z przenosnego glosnika miec jakosc jak z studio 290?? To zes teraz poplynal kolego :) Kup najdrozszy przenosny JBL, bedzie ok. ale nie wiem czy dla Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Czyli JBL zagra lepiej od soundbara? Używam w domu JBL Studio 290 i grają na 5. Jeśli jakość będzie porównywalna byłoby mega.

A co ty chcesz sounbar wrzucić do łazienki ?
Co mają podłogowki do głośnika przenośnego ?
Sorry ale nie wiem czego ty oczekujesz i czego chcesz ?
 

miroski

Member
Jak już będziesz wybierał soundbara do łazienki to wybierz taki, który można powiesić na ścianie. Będzie dodatkowo robił za półeczkę nad wanną, choć na czas kąpieli zalecałbym jednak wyciągnięcie wtyczki...












to nie
 

enzo89

Member
To chcesz z przenosnego glosnika miec jakosc jak z studio 290?? To zes teraz poplynal kolego :) Kup najdrozszy przenosny JBL, bedzie ok. ale nie wiem czy dla Ciebie.


Nie, nie, lubie sobie czasami pomarzyć ale nie aż tak. Chciałbym mieć namiastkę swojego studia z głośnika przenośnego. Powiedzmy jak największą.



Proszę mi jeszcze powiedzieć czy soundbar w cenie np boomboxa nie zagrałby lepiej? Tzn głośniej i czyściej?
 

mors111

Active member
Bez reklam
JBL Boombox gra wyśmienicie , ma sporą moc 2x20W na akumulatorze , 2x30W podpięty do sieci

jeśli chodzi o soundbara to sama belka nie zagra dobrze basem , s ubem będzie zdecydowanie lepiej , ale Ty masz już sprzęt do słuchania muzyki , więc coś przenośnego będzie fajnym wyborem , swoją drogą takim JBL Boombox można już zrobić dobrą imprezę w nie za dużym pokoju

masz dużą łazienkę ?

u mnie JBL Horizon ( zegarek z radio i BT ) gra całkiem dobrze jako małe przenośne urządzenie ( szkoda że tylko z sieci gra i nie ma własnego aku )
 
polecam Harman Kardon Go, doskonale spawdza się na tarasie ale w łazience go nie uzywałem:-D, ale poważnie dzwięk jest potężny i nie jeden soundbar może pomarzyć o takim. Przed kupnem porównywałem z kilkoma modelami JBL w podobnej cenie ale wszystkie wymiękły
 

enzo89

Member
A co ty chcesz sounbar wrzucić do łazienki ?
Co mają podłogowki do głośnika przenośnego ?
Sorry ale nie wiem czego ty oczekujesz i czego chcesz ?

Tak, chciałem wrzucić soundbar do łazienki jeśli zagrałby lepiej od JBLa boombox. Miejsce się znajdzie więc nie widzę problemu. Na taras też mógłbym go wynieść. Ale z tego co mówicie boombox zagra ładniej od soundbar, więc sprawa wydaje się być wyjaśniona.

Pozostaje kwestia sprzedawcy. Czy mamy na forum kogoś kto ma w ofercie JBL Boombox w dobrej cenie?
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tak, chciałem wrzucić soundbar do łazienki jeśli zagrałby lepiej od JBLa boombox. Miejsce się znajdzie więc nie widzę problemu. Na taras też mógłbym go wynieść. Ale z tego co mówicie boombox zagra ładniej od soundbar, więc sprawa wydaje się być wyjaśniona.

Pozostaje kwestia sprzedawcy. Czy mamy na forum kogoś kto ma w ofercie JBL Boombox w dobrej cenie?

Pisz na PW do Blackninja
 
Do góry