Przeniesienie aplikacji Smart TV do wyższego paska - ES8000

pryhu

New member
Witam,
Na początku użytkowania udało mi się przenieść aplikacje Explore 3D do paska wyżej tj. między aktualnym obrazem TV a obrazkiem "Samsung Smart TV".
Wszystkie nowe aplikacje dochodzą do paska poniżej dwa rzędy aplikacji.
Jak dodać aplikacje do paska wyżej? Nie można przenieś aplikacji w tamten rejon a aplikacji z tego wyższego paska ani nie da się przenieść ani usunąć. Jak to zrobić? Szukałem już w wielu miejscach i nie wiem jak to zrobić.
Rysunek mogę poźniej wstawić na www ale może ktoś załapie o co lata:)
 

pryhu

New member
samsung-smart-tv.jpg
 

andols123

New member
Witam. Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale zapytam jeżeli można bo przymierzam się do zakupu takiego TV jak Twój. Jak oceniasz ten TV w codziennym użytkowaniu (obraz HD i SD, szybkość działania netu, wyświetlanie zdjęć i filmów z dysku oraz osławione już chmurki przy nocnym oglądaniu TV). Jeżeli masz chwilkę podziel się wrażeniami i czy jest wart tych pieniędzy. Dzięki - pozdrowienia.
 

pryhu

New member
Witam. Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale zapytam jeżeli można bo przymierzam się do zakupu takiego TV jak Twój. Jak oceniasz ten TV w codziennym użytkowaniu (obraz HD i SD, szybkość działania netu, wyświetlanie zdjęć i filmów z dysku oraz osławione już chmurki przy nocnym oglądaniu TV). Jeżeli masz chwilkę podziel się wrażeniami i czy jest wart tych pieniędzy. Dzięki - pozdrowienia.
Odpowiadam:)
Jestem zadowolony z tego TV.
Obraz HD i SD b.dobrze
Szybkość działania netu ? nie sprawdzałem
wyświetlanie zddjęć i filmów z dysku - tv zawsze wyszukuje w momencie 1 podłączenia usb i wyszukuje wszystkie typy które się wybrało, działa to sprawdzie i super odtwarza np filmy z mkv
co do chmurek przy nocnym ogladaniu to rzeczywiście są ale to tylko w przypadku zupełnie czarnego ekranu (np pasy w filmach na górze i dole) ale jak już jest film i jest coś czarnego to nie widać tak tego, ale mimo wszystko polecam ten tv:) A czy jest wart ?? moim zdaniem chyba tak jak na "krawedziowca z 3d" to wart swoich pieniędzy. Procesor i szybkość działania jest zadziwiająco dobra.
 
Do góry