proszę pomóżcie w wyborze głośników

piciuszek

New member
Hej,pisze do Was po raz kolejny,ostatnio umiejscowiłem post w złej kategorii, tak więc:

proszę Was o pomoc w wyborze sprzętu do kina domowego.
Jako amplituner wybrałem YAMAHA rvx673 (rekomendacja WHATHIFI mnie w 100% zadowala a poza tym jest wyposażony w AIRPLAY )
Proszę o dobranie trzech głośników typu in-wall (frontowe + centralny),
oraz subwoofer. Dobrze gdyby zestaw zamknął się w 3000 pln chociaż jeżeli lekko przkroczy te cenę to nic strasznego się nie stanie. Powierzchnia mojego salonu to 33 m2.

Proszę o pomoc.Dzięki!
 

finger

Member
Na taki pokój, zamiast 3.1, polecałbym dobre stereo w tej cenie.
Suba dokupisz za pół roku i nie będziesz żałował że czekałeś.
 

piciuszek

New member
Docelowo będzie zestaw 5.1 tylne głośniki dokupię w przyszłości.Na razie chce się skupić na przednich. Masz może jakąs propozycje. Sprzedawcy proponują mi sprzęt monitor audio w 165
albo bowers&wilkins ci300. Niestety nigdzie nie moge ich osłuchać ani poczytać żadnej literatury.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Glosniki typu in wall nie sa dobrym rozwiazaniem. Sprawdzaja się tylko w bufetach jako delikatny podkład. Przemyśl to 100 razy.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie masz miejsca że maja być in-wall.
Jak wysoko maja wisieć ?
Ile % ma być do kina a ile % do muzyki ?
 

piciuszek

New member
Niestety nie mam miejsca na kolumnowe głośniki, zastanawiałem się jeszcze nad satelitkami ale w "top hi-fi" powiedzieli mi, że ścienne są lepszym rozwiązaniem niż małe satelitki. Docelowo dolna krawędź głośnika znajdować się będzie na wysokości okolo 130 cm. Stosunek kina do muzyki to 70% / 30%
 
Do góry