Proszę o Radę

zydok0kr

Member
Witam.

W chwili obecnej jestem na etapie kompletowania sprzętu do pokoju gościnnego.
Posiadam już TV SAMSUNGA UE55H7000, chcę teraz dokupić do niego soundbara oraz odtwarzacz BR.
Głównie oglądam TV, filmy, sporadycznie gram na XBOX.
O poradę w sprawie soundbara prosiłem już w innym wątku w odpowiednim dziale.
Mój wybór padł na HARMANA SB26 (90% za), teraz proszę znawców tematu o pomoc w doborze do w/w sprzętu odtwarzacza BR.
Moje typy to:

1.Asus BDS 700
2.HARMAN KARDON BDT30 MK II
3.Panasonic DMP-BDT460EG.

Chyba że doradzacie coś innego. Jestem otwarty na propozycje.
Ważne żeby nie było problemów z cinavia.
Podczas oglądania filmów BR korzystam z oryginałów jak również z kopi bezpieczeństwa ;-) ,dostępnych w necie.

Z góry dziękuję Wam za porade oraz pomoc.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego. Odnośnie Cinavii, to dużo pisałem w tym temacie na forum. Możesz zapomnieć, że zakupisz dziś urządzenie jej pozbawione. Te czasy już się skończyły. Z tych, które wymieniłeś, jeśli już nie chcesz mieć Cinavii, to pozostaje Ci jedynie Asus. Chyba że zakupisz jakieś starsze urządzenie. No ale tu, może być różnie. Alternatywą jest jeszcze PC. ;-)
 

zydok0kr

Member
Kolego. Odnośnie Cinavii, to dużo pisałem w tym temacie na forum. Możesz zapomnieć, że zakupisz dziś urządzenie jej pozbawione. Te czasy już się skończyły. Z tych, które wymieniłeś, jeśli już nie chcesz mieć Cinavii, to pozostaje Ci jedynie Asus. Chyba że zakupisz jakieś starsze urządzenie. No ale tu, może być różnie. Alternatywą jest jeszcze PC. ;-)


No dobrze a jeśli by teoretycznie założyć ze jednak będą tylko same oryginały z odtwarzacza oglądał (w końcu do kopi bezpieczeństwa zawsze mogę zastosować odtwarzanie z PC) to który odtwarzacz był by lepszy?
Stawiałem na HARMANA z tego względu ze miał bym komplet jednej firmy z soundbarem ale.......
no właśnie nie jestem pewny co do wyboru.
Od odtwarzacza BR wymagam aby szybko czytał płyty, dobrze je odtwarzał, był prosty w obsłudze, czytał jak najwięcej innych formatów, miał jak najlepszy dźwięk i obraz ;-) ale przy tym żeby nie był bardzo drogi w zakupie, a co najważniejsze żeby był bezawaryjny ;-)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Odpowiedziałem na post kolegi w kontekście Cinavii.
Co do wskazania któregoś z urządzeń, to nie mam doświadczenia z tymi urządzeniami. Ale z pewnością odezwą się koledzy z forum i doradzą. :)
 

zydok0kr

Member
Czy Któryś z Szanownych Kolegów jeszcze może coś podpowiedzieć w/w sprawie?
Będe bardzo wdzięczny za pomoc, sugestie i podpowiedzi.
 

Grisza HD

New member
Witam.

W chwili obecnej jestem na etapie kompletowania sprzętu do pokoju gościnnego.
Posiadam już TV SAMSUNGA UE55H7000, chcę teraz dokupić do niego soundbara oraz odtwarzacz BR.
Głównie oglądam TV, filmy, sporadycznie gram na XBOX.
O poradę w sprawie soundbara prosiłem już w innym wątku w odpowiednim dziale.
Mój wybór padł na HARMANA SB26 (90% za), teraz proszę znawców tematu o pomoc w doborze do w/w sprzętu odtwarzacza BR.
Moje typy to:

1.Asus BDS 700
2.HARMAN KARDON BDT30 MK II
3.Panasonic DMP-BDT460EG.

Chyba że doradzacie coś innego. Jestem otwarty na propozycje.
Ważne żeby nie było problemów z cinavia.
Podczas oglądania filmów BR korzystam z oryginałów jak również z kopi bezpieczeństwa ;-) ,dostępnych w necie.

Z góry dziękuję Wam za porade oraz pomoc.

Panasonic DMP-BDT460
 

zydok0kr

Member
Panasonic DMP-BDT460

Witaj.

Czy mógł byś poprzeć jakimiś konkretami Swoją propozycję?
Nie wiem czemu ale myślę że to po producencie skłaniam się bardziej na HARMANA.
Tym bardziej że soundbar będzie tegoż producenta czyli SB26.
Chciał bym aby się wszystko zgrało i do siebie pasowało.Będe wdzięczny za wszelkie za i przeciw.
 
Do góry