Proszę o poradę - OLED CX czy....

Arman

New member
Dobry wieczór,

dzisiaj planuje zakup telewizora OLED CX 65 cali. Już bardzo długo się zastanawiam, i ostatecznie nie wiem co wybrać, bo drugi w kolejności jest Samsung Q90T. Zastanawiam się, czy faktycznie różnica w odbiorze treści jest dużo lepsza na korzyść OLEDA - nie tylko jeśli chodzi o kanały 4k. Telewizor będzie użytkowany do różnych rzeczy jak czasem TV, muzyka z Youtuba , ps4/ps5, anime z przeglądarki oraz Netflix / HBO . Wraz z Żoną zależy nam oczywiście na bardzo dobrym obrazie, ale również na funkcjonalności i możliwości korzystania z TV nie tylko wieczorami (chociaż głównie). Okna północno-zachodnie. Proszę o wsparcie i radę posiadaczy jednego bądź drugiego TV. Pozdrawiam serdecznie
 

kaleidpl

New member
Zgadzam się. Brałbym CX. Sam stałem przed podobnym wyborem. Miałem brać q80t, ale nie chcę loterii z pasami na panelu od Samsunga. Poza tym czas spróbować OLED i słynnych modeli od LG. Postanowiłem dołożyć i właśnie jadę po odbiór 65 CX.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Arman

New member
Dzięki za sugestię. Myślę, że CX będzie nam dobrze służył w codziennym użytkowaniu. Planuje wydać do 8 tysięcy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra modele
- Philips 65 Oled 865
- LG 65 GX
- Philips 65Oled 854
- LG 65 C1
I za niewielka dopłatą dla niebieskich Philips 65 oled 935
Plus pakiet gratisów dodatkowo.
 
Do góry