Prośba o wycenę kamery

Aleball

Member
Mam prośbę o pomoc w wycenie kamery. Oczywiście wiem, że jest tyle warta ile ktoś chce za nią zapłacić ale chciałbym przed wystawieniem na aukcję mieć choć trochę pojęcia jaka jest realna cena.
Mam do sprzedania sony hdr-cx6. Stan jest idealny zarówno technicznie jak i wizualnie. Mam cały komplet, jak poszperam na strychu to i pudełko znajdę. Mam do niej dodatkowo lampę sony HVL-HL1, obiektyw Sony VCL-HGO0737C i 2 karty sony 4 i 8 GB.
Za ile powinienem wystawić ją na aukcję, żeby cena była realna?
Z góry dziękuję za pomoc.
aleball
 

Aleball

Member
Dzięki za szybką odp. Cóż szału nie ma, idealny stan raczej ceny wiele nie zmieni. Kamera nadal dobrze nagrywa i służy mi głównie okazjonalnie na jakieś imprezy rodzinne, więc może jeszcze ją trochę pomęczę, nim zmienię na nową.
Pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Miałem tą kamerę jak i następcy jej, na pewnoe będzie ciezko Ci ją sprzedać rynek idzie do przodu, jeśli jakość Ci odpowiada ja bym jest nie sprzedawał bo kasę dostaniesz małą.
Po nastepne w tytule się wpisuje czego dotyczy wycena.

Allegro ma to do siebie, że często zależy od szczęscia i miesiąca, tak więc uważał bym na wyceny z allegro, kamery nie są popularne i często za dobry sprzęt można dostać grosze.


Ja sprzedałem parę lat temu, dzisiaj możesz nie dostać nawet 500zł, lepiej sprzedaj znajomemu we wsi.
 

Carlos89

New member
Mam na sprzedaż Sony HDR-CX360VE . Kamerę kupiłem 2 lata temu w Uero RTV Agd. Używana sporadycznie. Stan : BDB Mam do niej wszystko co było w zestawie.
Za jaką kwotę mogę ją wystawić na sprzedaż ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam na sprzedaż Sony HDR-CX360VE . Kamerę kupiłem 2 lata temu w Uero RTV Agd. Używana sporadycznie. Stan : BDB Mam do niej wszystko co było w zestawie.
Za jaką kwotę mogę ją wystawić na sprzedaż ?

Pytanie bardzo retoryczne bo to kazdy moze inaczej wycenic, ja mam deko lepsza kamere tez sonego i jestem jak na arzie zadowolony i mi wystracza jak na moje potrzeby. A Ty kupujesz wyzszy model? Czy znudzila sie ? Tak jak Kolega wyzej napsial ze czesto gesto grosze sie bierze za sprzet uzywany w stosunku do tego co sie zaplacilo.. Pamietam kupilem pierwsza kamere cyfrowa sonego w 2001 roku jak dobrze pamietam i po kilku latach chcialem ja sprzedac (zaplacilem w tamtym czasie 3300-3400) jak pojechalem na gielde i jak zaproponowali mi cene to smiech na sali... wiec zostawilem ja i dzieci nia nagrywaja do dnia dzisiejszego i zeby bylo smieszniej nawet w reperacji nie byla , tylko dwa przez ten okres byla na czyszczeniu...:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry