Prośba o rade:)

bratt

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
Temat z poprzedniego roku powraca...
Jestem a raczej byłem już zdecydowany na Optome 300x ale po rozmowie z przedstawicielem jednej z firm mam znowu mętlik w głowie.
Zaproponowano mi Sony VPL-HW30ES lub Panasonika PT-AT5000E oba w podobnej cenie ok 11 koła.
I teraz pytanie:
1 Czy obraz 2d wyświetlany na ekranie z Sony lub Panasa będzie zasadniczo różnił się od w/w Optomy??
2 Czy obraz 3d wyświetlany na ekranie z Sony lub Panasa będzie zasadniczo różnił się od w/w Optomy??
3 Jeżeli będą duże różnice to pytanie czy warto dopłacać do Sonego lub Panasa??
4 Jeżeli warto to którego wybrać?? Miał ktoś do porównania na żywo oba?? Może jakieś opinie na temat??
Faktycznie może jeżeli mam zainwestować to może i by było warto.
Pokój dosyć jasny 17m2. Sufit biały :( ściany tapeta jakaś tam kremowa.Ekran który biorę pod uwagę to suprema andromeda 234/132 matte grey 0,8.
Nie ukrywam ze zależy mi na 3d dosyć bardzo :)
Filmy tylko i wyłącznie z blu-ray tylko fuul hd. Oczywiście jakieś tam po drodze gry z playa.
Czas projekcji tylko i wyłącznie w godzinach wieczornych lub nocnych.
Proszę o radę w temacie :)
Pzdr
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Wprawdzie nie widzialem tych projektorow w akcji, ale wydaje mi sie ze jesli masz dosc jasny pokoj i do tego dosc maly(17m2 to nie duzo) to roznice miedzy tymi projektorami raczej sie zniweluja.... Jedyne co, to mozesz zobacyc roznice w ostrosci obrazu, jesli takowa, w tych projektorach w ogole bylaby zauwazalna.
Ja na twoim miejscu popatrzylbym na zalety i wady tych projektorow, tzn. jak to wyglada z lens shift, zoom`em, zywotnoscia lampy, gwarancja, itd. itp...
 
Ostatnia edycja:
Do góry