Prośba o pomoc przy wyborze ampli+głośniki

golbek

New member
Witam.
Prośba do fachowców o porade:)
Moja kwota do wydania to 2500...do 3000zł
Pomieszczenie to pokój w bloku pow. ok. 27m2
Zastowsowanie to sygnał z karty X-FI extreme music przez analog.
(spdif niestety nie przepuszcza eax i innych bajerów ale to inny temat:) )
Dlatego,jeżeli chodzi o amlituner to wbudowane dekodery raczej nie mają dla mnie znaczenia,ma znaczenie za to ilość kanałów-wolał bym żeby było 7.1
Ponieważ kwota jest ograniczona to narazie chciałbym kupić 5 głośników - 2Front+2Tył+Centralny...A w przyszłości bym sobie dokupił suba i pozostałe 2 surr.
Moja propozycja to onkyo sr 505 + quadral quintas 500
Czy to dobry wybór czy macie inne propozycje...z góry dzięki za rady i Pozdrawiam.

Ps dodam ze moc oczywiście nie ma dla mnie znaczenia może być naprawde niewielka bo nie słucham głośno,zaś to co mi się podoba w onko to funkcja Audyssey która ustawia optymalnie EQ dla danego pomieszczenia
 
Ostatnia edycja:

Jarod

New member
Zbieram na taki sam zestaw, tylko szukam jakiegoś jednego porządnego i taniego sklepu gdzie by to kupić (bo oficjalne ceny nie rajcuja 1700+1300). Bo tak jak szperam po internecie to rynek audio jest jakis strasznie malo przejrzysty
 

Jarod

New member
Ninja jakiś czas temu mówiłeś, że jeszcze onkyo 505 nie macie. Jak teraz, jak będzie dobra cena to biore onkyo 505 + quadrale :p
 

golbek

New member
quadral 500 - 1139 zadowolenie.pl
onkyo 505 - 1398 avmania.pl

To rozumiem że ten zestaw jest optymalny czy może lepiej dopłacic troche i kupić coś lepszego??
 
Do góry