Prośba o opinie Samsung UE32D5500

saq

New member
Mam zamiar kupić telewizor samsung UE32D5500. Proszę o opinie na jego temat.

Dołączam się do prośby. Ciekawi mnie ten telewizor tyle, że z większą matrycą UE37 czy UE40. Wdzięczny będę za wszelkie informacje, między innymi input lag,jakoś obrazu/dźwięku?
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Nierównomierne podświetlenie, ale wqidoczne tylko w nocy.
Dobre skalowanie SD i w miare niski input lag.
Mocne smużenie.
Ja jednak polecam nieco tańsze LG 32le5300 i Toshiba 32sl833
 

Ziben91

New member
mogę wiedzieć co masz na myśli?? jak już wspomniałem stoje przed zakupem takiego tv,a niechciałbym żałować że przemilczałeś jakiś sekret dotyczący tego modelu (d5500) chciałbym dopłacić jesli tylko warto,i niejest to marketingowe dodawanie cyfr dzieki którym tv więcej tylko kosztuje :( pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 

MajsterQ

New member
Tv jest dość fajny, obraz jest bez zarzutu, na system audio też nie mogę na rzekać bo na wbudowanych głośniczkach całkiem przyjemnie gra. Jedyny minus dla mnie to brak przeglądraki internetowej. (przy zmianie fw na samygo można korzystać z przeglądarki)
 

pietrunia

New member
Tv jest dość fajny, obraz jest bez zarzutu, na system audio też nie mogę na rzekać bo na wbudowanych głośniczkach całkiem przyjemnie gra. Jedyny minus dla mnie to brak przeglądraki internetowej. (przy zmianie fw na samygo można korzystać z przeglądarki)

Na UE32D5500 jest możliwość skorzystania z pełnej przeglądarki internetowej?
 

MajsterQ

New member
Na UE32D5500 jest możliwość skorzystania z pełnej przeglądarki internetowej?

tulko po zmianie Firmware z orginalnego na modyfikowany np. SamyGo. Aktualnie procedura zmiany firmware'u wygląda prawie tak samo jak upgrade os'u z usb. Informuje jednak, że taka ingerancja może skończyć się uszkodzeniem tv lub/i utratą gwarancji.
 
Do góry