Promocja JVC 37M60 w Media Mark

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Wczoraj w MM widziałem, ze stoi jvc 37M60 za 5500 podczas gdy w internecie cena nie schodzi ponizej 6000. NIestety nie miąłem szans dowiedziec sie czemu cena jest tak niska.Z tego co zauważyłem w dziele z tv pracuje 2 ludzi a w zwiazku z szałem zakupów byli tak zabiegani ze nawet nie dali mi szans zadac pytania. Może w innych miastach tez jest taka cena i ktos sie dowiedział czym jest spowodowana?

 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Marion napisał:
a Jak oceniasz ten model na tle Panasonica37PV60 ( plazma) a np sharpa GD9E lub Panasonica 32LX600?
do kablówki.
z tego co widziałem w MM to bardzo ładny obraz z tym ze właczone jest HD. Co do Panasonica to niestety nie porównam bo plasmy mnie nie interesuja a co Sharpa to niestety sharpy mam wrazenie sa traktowane troche niepowaznie poniewaz z tego co zauważyłem zaden nie jest dostrojony.Wpinaja chyba kabel i koniec.Tak wiec obraz duzo był gorszy . Niestety Sharpy sa tak prezentowane ze przegrywaja prawie z kazdym innym tv.
 

piteron

Active member
Bez reklam
w wawie ten model kosztuje 6399
z kąd taka róznica
sam mam wielka chrapkę na niego ale nie za takie pieniądze,poczekam co się będzie po świętach działo jak szał minie ,na razie to wejść do MM to juz sztuka:cool:
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
piteron napisał:
w wawie ten model kosztuje 6399
z kąd taka róznica
sam mam wielka chrapkę na niego ale nie za takie pieniądze,poczekam co się będzie po świętach działo jak szał minie ,na razie to wejść do MM to juz sztuka:cool:
Ja sie obawiam z epo swietach to moze byc juz po wszystkim. Teraz wchodzi powoli M70 wiec peweni M60 juz nie robia albo przestaną go robić.
 
Do góry